FV4202 (P) se objevil v eshopu

V eshopu se dnes nečekaně objevil dlouho očekávaný britský střední premiový tank 8. úrovně FV4202 (P). Jako vždy bohužel není v prodeji samostatně, ale pouze v balíčku s goldem, vybavením a navíc osobními rezervami, takže cena se vyšplhala až přes 1000,- Kč. Pokud nepotřebujete něco na expení posádky pro svého Centuriona, skoro bychom spíše doporučovali koupit něco jiného.

FV4202(P) v obchodu

akcidova recenze FV4202(P)

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

41 komentářů k “FV4202 (P) se objevil v eshopu”

 1. 12Stig12 napsal:

  Spoustal platících hráčů už má na posádku Cromwella B, který dostává ještě větší bonus pro posádku než FV

 2. pro napsal:

  Ale on je koupi samostatně v prem. obchodě.

 3. Johny75 napsal:

  Jak jako v balíčku.Já tu mam nabídku za cca 752kč.Tak co povídate kraviny.Ano jsou dvě verze ultimátní v balíčku a oholenej stroj.Obyč bez ničeho

 4. bouzer napsal:

  Ale jo je v prodeji samostatně

 5. Corus napsal:

  Je v prodeji i samostatně, pouze jej nenajdete v záložce speciálních nabídek ale u normálních vozidel jelikož se jedná o dlouhodobou nabídku, stojí 700,- 😉

 6. Johny napsal:

  Zdá se mi to nebo má už to „vylepšené“ dělo ?

  • fugi87 napsal:

   Taky se mi dnes zdálo že to zaměřuje rychleji. Ale možná je to jen pocit. Byl jsme z toho všeho nějaký zmatený asi až po deseti bitvách jsme se do těch zvuku trochu dostal.

   • Marfy084 napsal:

    Vsak o tom pisou :-)

    FV4202 (P)
    Jak bylo slíbeno, tento britský střední tank je nyní dostupný v prémiovém obchodě! Později bude také dostupný ke koupi za zlaťáky přímo ve hře.

    Výkonnost FV4202 (P) byla vylepšena. Více informací najdete v příslušném článku.

 7. Johny75 napsal:

  752.20kč asi

 8. Johny75 napsal:

  Akcido Akcido.Odkdy má unor 30 dní to si nechtěl co :-)

 9. ........ napsal:

  Mužů se zeptat jak veliký byl dnešní update ?

 10. dedek7011 napsal:

  cca 1,5 G

 11. carramba66 napsal:

  Musím souhlasit, že Cromwell B je po všech stránkách zábavnější. Asi je to tím, že je to šestka, ale proti konkurenci na svém tieru je prostě lepší, než FV4202(P).

  • fugi87 napsal:

   No ale zase to není taková tragédie jak popisuje akcido. Má to super depresi a ta věž toho taky dost odrazí pasi pobírají dmg a podvozek občas taky něco cinkne. Už mně v jedné bitvě podržel věž tak že jsme odrazil 4x. J.p.E100 To bylo nářků.

   • Geokex napsal:

    pasi odrazily
    jsme odrazil
    Tobě tak budu něco věřit…

    • fugi87 napsal:

     Geokex věř čemu chceš. Máš 10k bitev a žádnou desítku tak jak by si mohl vědět jak se chová takové dělo na preaseti. Až si ho jednoho krásného dne koupíš a pojedeš z tím DT tak pochopíš že to zase tak op není.Jinak to bylo na mapě Dubový lesík u vody kde jsme měl strašně ale strašně naklopenej pancíř a vystřelil vždy když jsme zajížděl takže to je reálné. Stalo se mi něco podobného.Asi před dvěma roky se mi stalo něco podobného.Expil jsme M103 top dělo mapa Siegfriedova linie a někdo si vzal 2kovej tank do čety já ho spotnul na bok sem do něj vystřelil a ten náboj se odrazil. nevím kam přesně či jak ale stalo se to.Nevim jak dneska ale v té době M103 měla největší penetraci. A neprostřelia 2ku. taky mi to nepřišlo normální… Ale stalo se.

   • B612 napsal:

    Ty si sa v fvecku hral na prestrelovanu s prasiatkom?gj

    • fugi87 napsal:

     No mně jsme na výběr buď desítkove těžké tanky ve městě nebo JP. A ano byl to jeden z těch super mm kde jako četa třech osmiček dostala plnej mm desítek a na druhé straně to samé.

   • jmeno1 napsal:

    Hmm, 4x??? Já jednou cinknul prase v Ru 251, ale to byla haluz, kdy mne blbě střelil za jízdy, ale 4x, tomu nevěřím.

    • Ritolizek napsal:

     Možný je všechno. Moje prokletí je třeba Čínskej Stuart, kterýmu pravidelně shazuju pásy, ať jedu s čímkoli :)

   • Jan napsal:

    Ten tank tě občas podrží na rozdíl od ZTP :-)

  • PeterkoFighter napsal:

   Nevies carrambo jak to vypadá so sentinelom? Po britskom prem.medku tuzim uz dávno, akurat by som radsem zvolil cokolvek ine nez toto. Nevravim, ze je to zly tank ale zadne zázraky som ho zatial robit nevidel (na rozdiel od inych 8T med.premiek)

 12. Martin napsal:

  Kdyz jde o zabavnost, urcite bude zabavnejsi CDC, ale rozhodne to neni tak spatny tank jak streameri tvrdili. To delo je super, ma to depresi, kapku pomalejsi ale da se na to zvyknout. Je to osmicka, takze se da hrat v osnickovych odradech …

 13. bykop napsal:

  Je to slušný prem. tank, ale ta rychlost ho totálně zabíjí. Nechápu proč nejezdí alespoň 40 jako blahé paměti drandila desítka.

 14. mirek311 napsal:

  Nevíte, jestli mu už zlepšili parametry jak bylo avizováno?

 15. Aldamer napsal:

  Jeste ze jsem si ho vyjel v misich, 700,- bych za nej nedal. Je celkem problem s tim nastrilet prez 2000dmg za bitvu. Bud nez nekam dojedu, je po valce a nebo kdyz tam dojedu, jsem tam sam proti 5ti tankum a nechytam se :-). Ale tak zase uplne spatnej stroj to neni :-)

 16. zdenda napsal:

  Jde vám někomu rozkliknout ta týdenní akce v prem. obchodě, mi už nešlo FCM a teď to STA taky nejde, jenom mě to hodí na neexistující stránku.

 17. TiborM96 napsal:

  mne cca 45 premiakov ostalo 20 takze jedine uz iba kv-5 a cromwell b

 18. bimov napsal:

  FV4202 (P) celkem zoufalec na medko 35 km/h … celkově nic moc hrát spíše jako TD :) penetrace !!! podvod na lidi

 19. Kkoommeecc napsal:

  Je to dobrej tank. Hraje se mi s ním dobře. Už jsem s ním nastřílel i 4k za bitvu. Každopádně je potřeba to hrát na suport. Takže v bitvě to není tank co by měl prorazet.