E-Shop: Turán III prototípus

Tento týden v rubrice Sběratelský skvost týdne je docela vzácný německý střední tank 5. úrovně Turán III prototípus. Prototyp maďarského středního tanku z 2. světové války. Měl 75mm dělo 43.M s dlouhou hlavní a oproti předchozím úpravám i vylepšený pancíř. Kvůli ukončení výroby vozidla v Maďarsku v létě roku 1944 nebyl nikdy zařazen do sériové výroby. Cena základního tanku s místem je 219 Kč a balíček s goldy a misemi stojí 540 Kč. Akce trvá do 21. října, 07:00.

Recenze od Akcida

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

22 komentářů k “E-Shop: Turán III prototípus”

 1. volfik007 napsal:

  Má někdo zkušenost s tímhle tankem?

  • Wotan napsal:

   primou zkusenost ne, ale odhaduji (podle statu) stejny jak Vzor 3 Chi-nu 😉

  • Glock17 napsal:

   Mám ho v garáži… Mobilita srovnatelná s Pz IVH (možná o něco slabší), dělo je nespolehlivé na delší vzdálenosti (často krtuje), deprese kanonu výborná (ale hulldown je skoro nemožný, bo má tu krabici na věži, kterou každý trefí), penetrace podprůměrná (na hevyny nabíjet zásadně APCR), ZATRACENĚ MÁLO STŘELIVA (třikrám zamiř, dvakrát se rozmysli, jednou vystřel).

   • volfik007 napsal:

    Díky, tohle jsem potřeboval. Tak mám zakoupeno.
    Penetrace se nebojím, mám KV-220-2 😀 tam si člověk bez goldu taky moc neškrtne.

    • bcstano napsal:

     zaujimava reakcia…popis od Glocka vyznie ze ma viac negativ nez pozitiv a presne preto si si ho kupil :)?…8EUR nie je vela ale trosku necakane rozhodnutie…ale tak ked uz ho mas tak nech sluzi a sadne do ruky…

     • volfik007 napsal:

      Ten popis byl přesně takovej jakej člověk potřebuje 😉 Když někdo napíše je to super tank, tak ti toho moc neřekne ;-). Glock to napsal srozumitelně ;-). O koupi jsem věděl už tak nějak dopředu. jen jsem chtěl znát jinej názor než že tank je boží, nebo že je tank na pitchu :)

  • Verbant napsal:

   Tank sa mi hrá dobre, dokonca patrí k tým obľúbenejším, ale ako píšu ostatní, každú bitku dohrávam bez munície, takže tím musí potiahnuť svoje. Pancier slabota, takže žiadny frontline.

  • roman napsal:

   Na dělo není spolehnutí, je sice jakž takž přesné, ale nižší rychlost projektilu se slabší penetrací potrápí i na vlastním tieru (natož v VII, kde je problém i nízká rychlost). Na vydělávání jsou lepší jiné stroje, tohle fakt tak do sbírky. A munice tomu dojde velmi rychle :)

 2. Luk22CZ napsal:

  Tank s 30 granaty na tieru 5,pri strelbe 4,5 s..co budes strilet pak.

  • Sihestek napsal:

   Odkdy to strili tak pomalu? Ja mam reload pod 3,5s. Ty náboje jsou do dvou minut pryc 😀 Za ty penize nestojí….

  • TheDisturbed napsal:

   Člověk holt musí před každou ranou přemýšlet a né vše bezhlavě vystřílet

  • bcstano napsal:

   zvycajne 30 vystrelov na bitku je akurat…ale co ked pride bitka nezvycajna? a ona urcite a nie uplne zriedkaova pride :)

 3. Krcmis napsal:

  Za ty penize se to da ale ty naboje jsou vskutku obcas problém ale kdo nastrili v tieru 5 3000 dmg za bitvu xD aneb strilet rozumně a ne do každé překážky :)

 4. FraK72 napsal:

  Kdo nemá moc peněz (nebo je nechce dávat do WOT) a chce prémiák, tak to je myslím rozumná volba.

 5. lopaTa napsal:

  je to takové pomalejší pzIII/IV

 6. Baxler napsal:

  Skvost? 😀 😀 😀

 7. Miration napsal:

  amusi se hodne goldit horko tezko prostreli KV1

 8. Krcmis napsal:

  Goldit na kv-1? Hmm jsem podprůměrný hráč ale toto mi přijde hodně přehnané

 9. marish napsal:

  Mám s nim pres 200 bitev, munice došla jednou. Proste jsem zvykly střilet až kdyz se da trefit. KV 1 vzdy na pruzor a projde, goldu jsem vozil jen par. Dobrá deprese neguje poklop na věži, a celkem i neco dingne.

Odpovědět

Zpráva