E-Shop: 59-Patton

Od včerejšího rána je v prémiovém obchodě čínský střední tank 8. úrovně 59-Patton. Po roce 1960 zahájila čínská vláda vývoj nového tanku. Inženýrské experimenty zahrnovaly široké využití dříve vyrobených tanků Type 59. Jedno vozidlo bylo vybaveno věží, dělem a systémem řízení palby z amerického tanku M48A3. Ceny jsou od 800 Kč do 1 100 Kč. Nabídka platí do 21. října, 07:00.

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

38 komentářů k “E-Shop: 59-Patton”

 1. Hamik_CZ napsal:

  Chcete mi říct ….že v Číně tuhle hnusnou obludu opravdu vyrobili ? …Nebo ze mě děláte blba ?

  • saturn897 napsal:

   Jestli se nemýlím, tak tenhle tank je FAKE.

   • kotelnicek napsal:

    tak to se mýlíš

    • hoholu napsal:

     jj

     • saturn897 napsal:

      A mohli by jste mi dát kdyžtak odkaz na nějaký článek, nebo něco takového, kde se tim zabývají, jestli je to vážně, tak bych se rád přiučil, protože tento tank už delší dobu považuji za fake.

     • Tobi_1989 napsal:

      59/Patton je fake. Historka co k němu dává WG je totálně nesmyslná a i konstrukčně to je nesmysl.

      1) Patton měl o cca 35cm větší průměr prstence věže, tzn. na podvozek T-54 by fakt nešel jen tak napasovat bez nějaké podstavby (která by dost zvyšovala profil korby)

      2) Kde je smysl v instalaci M48 věže? 90mm dělo? To nebylo o nic lepší než 100mm D10. Potenciál pro upgrade na 105mm M68? Ten v 1. půlce 60. let ještě neměly ani americké M48, nehledě na fakt, že do věže T-54 se pohodlně vejde taky. Vnitřní prostor? K čemu věž s vyšším stropem, když posádka jsou číňani?

      3) Čínský server je dost známý „vařením z vody“ – T-34-1/2/3 jsou známy výhradně ze zdrojů čínského partnera WG, WZ-111 nikdy neměl věž (natož 130mm dělo), a oblíbená historka „prototypy byly zničeny při jaderných zkouškách“… to jim ještě někdo žere?

   • carramba66 napsal:

    Na WoT Wiki tvrdí, že ten tank skutečně existoval, ale podle mých informací je to ryzí fake. Neexistují důkazy, že by existoval byť jen nějaký vzdálený projekt a pokud vím, tak existuje shoda, že tenhle tank „vznikl“ v laboratořích čínské firmy Kongzhong, která pro WG spravuje čínský herní server.

  • nehned napsal:

   Co si pamatuju tak WG někde psalo , že čínské tanky pro ně dělá externí čínská firma . A de facto oni musí uvěřit tomu co je jim z číny naservírováno .Čína je specifický a pro WG důležitý trh, tak to příliš neřeší . Navíc WG už dávno přestalo mít snahu o nějakou autentičnost a tak nám servírují čím dál tím větší UFA . Hlavně , že se prodávají .

 2. UnicumTomato napsal:

  I have a Type 59
  I have a Patton
  Oh
  59-Patton 😀

 3. Miration napsal:

  tenhle tank si WG vymyslelo tak jako E50M

 4. Lukáš napsal:

  Poradíte mi prosím mm koupit t44-100 nebo is-6

  • Patejl352 napsal:

   Těžko můžeš porovnávat těžkej tank a medko. Každopádně IS-6 vydělává víc, má omezenej MM, víc než dobrej pancíř a je celkově dost OP. S T-44-100 budeš hrát občas proti desítkám a to pak máš roli žrádla.

   • TheDisturbed napsal:

    Roli žrádla mají v T-44-100 jen a pouze pitomci.
    T-44-100 je zatím jeden z nejlepších dostupných premium tanků.
    Pokud si ho můžeš koupit tak neváhej.

    IS-6 která má místo děla trolla a místo pancíře random generátor si nekupuj, prohloupíš.

    Jinak pokud můžeš tak zauvažoval bych být tebou i o tomto tanku (Type 59 – Patton , ono mít dohled 509 metrů na tieru VIII má přeci jen něco dosebe + přesnost 0,32 tak proč ne)
    Osobně bych ti doporučil podívat se na nějaká videa na youtube a neptát se na názor zdejších „ultra profesionálů“ jež mají 1300 WN8 a jejich jedinou schopností je 2x stlačit R….

    • Lukáš napsal:

     t44-100 muzu koupit za 800 cca :) a is6 za 1000

    • Lukáš napsal:

     koupím t44-100 ale pokud ho nerfnou tak se půjdu podřezat 😀 😀 😀 😀

    • cz_ironclad napsal:

     Naprostý souhlas! +1

    • Patejl352 napsal:

     Já netvrdím že je T-44-100 špatná, ale omezenej MM je u IS-6 nezanedbatelná výhoda :-)

     • PetrArcon napsal:

      Můj syn má IS6 a upřímně nic moc. Aby jsi vydělal, tak musíš mít neskutečné štěstí aby ti to dělo probilo, a měl jsi opravdu jen tomatos na VI tieru proti sobě.
      Už proti IX má dost velký problém s penetrací. A tak použiješ goldy a nevyděláš.

      Rozhodně T44-100 vydělá více a to i proti X tieru

    • Evangelion napsal:

     No ja by som skor povedal ze by si mal vybrat podla toho co preferuje. Ja davam prednost pancieru a premna je IS6 proste bozia. Samozrejme pancier obcas nefunguje ale obca vychyta neskutocne veci. A IS6 ma sice krive delo ale malokedy sa snajpruje. No ale na japoncika nefungoval spredu ani gold ale inak nemam problem z delom. Ale premna je hlavna vyhoda IS6 ten MM 7 z 10 hier som v tope a 6 a 7 si davam na posedenie a moc sa nemusim obtazovat z mierenim.

  • fugi87 napsal:

   Lukáši jak už tu někdo psal. Srovnávat dva odlišné tanky je blbost.A musíš si říct sám na co to potřebuješ.Poud na výdělek oba jsou dobří. IS-6 mám i když momentálně na ní nemám super státy hrál jsme sní jako rajče a koupil jsme si ji z5 protože to je jeden z mála prémium tanku co má omezený MM. A je to pak kurva znát jestli jsi top mezi 6-7. Jak ti tu někdo psal není to sniper hraje se na blízko má malou pene ale není to tak strašné pokud umíš střílet do slabin. Pancíř je solidní dokáže podržet pokud si nemyslíš že jsi nesmrtelný.T-44-100 zatím nemám ale brzy bude ještě jsme s ní nehrál ale co jsme zatím viděl a slyšel tak to určitě bude zabaví tank přesné dělo dobrá rychlost slušný pancíř. Takže máš Heavy co má pancíř a nemá pene a Medko které kralují má výhodu že je rychlé a dokáže se dostat rychlé na bok tanku takže nemusíš tak strašné řešit penetraci že je malá proti 10kam jak tu někdo psal hold nebudeš střílet Mause ze předu ale budeš si ho muset obejít až to půjde.Tank sám o sobě odráží nesmysly. Pak už jenom zůstává otázka na co to potřebuješ pokud na výdělky tak je to asi jedno pokud na odřady tak jsme zvolili IS-6. Nehledě T-44-100 se dá získat zdarma.

  • bykop napsal:

   Jestli máš možnost koupit T-44-100 tak za 600,- a méně, jdi do toho. Už jen proto že nepůjde jen tak koupit později, protože je to tank za maraton a ne normální prémiák z obchodu. Já jsem koupil dva žetony, už se mi nechtělo jezdit další národ. Zatím mám pár bitev a myslím že je to fakt dobrý prémiák, ale přeci jen chce trochu skill. Rozhodně neodpustí chyby, na rozdíl od T-54fp nebo třeba IS-6ky. Za 800,- je to cena jako za normální T8 premium tank a pokud nestihneš vyjezdit další národ, jdi raději do T-54fp, to je podle mě lepší volba než IS-6, protože je levnější a dají se v něm školit posádky do všech ruských medek.

 5. Longclow napsal:

  To už si radšej vyjazdite T95E2

 6. Lonewolf napsal:

  Tohohle Číňana uz ma dlouho a je to výborný stroj,dobre vybalancovany a urcite neni chyba ho koupit…doporucuju a po buffu jeste mnohem lepší

Odpovědět

Zpráva