Do WoT: Blitz konečně přichází kamufláže

Ve World of Tanks: Blitz, mobilní verzi velkého WoT, až doposud nebyly kamufláže, všechny tanky měly pouze základní maskovací nátěr. V nadcházející aktualizaci ale už kamufláže přijdou do hry a oproti PC verzi s několika specialitami. Kromě standardních letních/zimních/pouštních budou také univerzální kamufláže na všechny typy map. Jejich nákup bude zároveň probíhat jako ve World of Warships, tedy po každé bitvě za kredity.

Všechny typy tanků dostanou, stejně jako v PC verzi, maskováním bonus ke svém kamufláži, nicméně zde podobnost končí, ve WoT: Blitz budou dostávat jednotlivé typy tanků různý bonus:
– lehké a střední tanky 3%
– těžké tanky 2%
– stíhače tanků 4%

Pokud už máte nějaký speciální tank s kamufláží, například americkou T34, dostane bonus také, ale ta původní kamufláž už jí zůstane, nebude možné ji vyměnit za jinou. Cena kamufláží se bude zvyšovat s tierem, každopádně se bude pohybovat mezi 1000 a 6000 kredity.

Zdroj: http://rykoszet.info/2016/01/06/kamuflaze-w-blitz/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

2 komentářů k “Do WoT: Blitz konečně přichází kamufláže”

  1. SuperRAPIT napsal:

    Rozhodně to hře chybělo rozhodně více, než Japonské tanky.

  2. Grass42 napsal:

    Aspon to nebude tak nudne se koukat na britske tanky v posti 😛