Conqueror buff: mapa pancíře

V aktualizaci 9.9 dojde k přepracování těžkého britského tanku Conqueror do HD. S tím se změní struktura jeho pancíře, stejně jako u dříve přepracovaných tanků budou velké plochy stejného typu pancíře nahrazeny menšími. Conqueror však na rozdíl od většiny konkurence, která během tohoto procesu byla nerfnuta, dostává poměrně výrazný buff. Přinášíme vám porovnání jeho pancíře v 9.8 a 9.9.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/06/conqueror-99-armor-buff.html

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

16 komentářů k “Conqueror buff: mapa pancíře”

 1. brutoscz napsal:

  No tak tomu říkám změna

 2. Wotan napsal:

  u Caernarvona je na testu napsano ze ma 130mm bocniho armoru 😉 – nevim jestli to plani – nebo se nejdedna o chybu ale byl by to brutal buff 😉

 3. Makavali napsal:

  HD=nerf pancíře

  • saturn897 napsal:

   To je spíš naopak…vem si třeba IS-3…Superšněk….

   • Adrike napsal:

    Hmmm, ono IS3 nebola buffnuta, bola len pozmenena, lebo na vrchu korby kde su pripevnene tie kusy pasov ma 130mm (predtym mala 110mm) ale zase spodny plat ma 110mm(predtym mal 150mm) takze to vlastne len pozmenili

    • saturn897 napsal:

     Vždyť jsi to sám napsal…..buffnuli vršek (těmi kusy pásů) :)

 4. Ghost532 napsal:

  Co jsem měl zatím čest pozorovat. Tak HD modely dostanou vetšinou buff. A to i když mají papírově stejný pancíř. Lowe od přemodelování dingá víc. IS-3 taky. Někerý z vývojářů tvrdil, že IS-3 bude mít nejslabší pancíř na spodku vany. A Podkal jsem čelně IS-3 a neprošlo to ani jednou ze tří střel. Teď tank musí být trošku naůhlovaný aby to prošlo. A to dříve stačilo 200mm pene. Nemluvě o tom, že má menší weakspoty. Teď se trefit do vršku věže je skoro nemožné. E-100 taky dingá víc. Řekl bych. Snižování penetrací taky o ničem není. Noob si bude vždycky stěžovat, že má nízkou penetraci. Vždyť i TDéčka který mají pene okolo 300 golděj ( hráči hrající TD né TD samotný negolděj 😀 ). Spíš bych nerfnul Goldovou munici. Ale jen u vybraných tanků. Třěba 330 pene s HEAT municí na T-54, T-62A, Obj. 140 atd. Já bych Na T-54 dal pene s heatem 290 a to musí stačit. Goldová munice u některých tanku je přehnaná. U některých tanků je goldová munice zase výsměch. za chyby se omlouvám.

  • PetrArcon napsal:

   Ehmm, já ti nevím. Sundat pene u T54 goldovou, hmmm a co tak dát tedy goldovou munici s pene jen o 20 víc jaj AP to by se ti líbílo ?

   Potkal jsem s T54 Mouse, a ať jsem dělal co jsem dělal, to 201mm pene dělo s AP fakt ho z boku neprostřelilo. Až HEAT pomohl.

   Ale jinak nemám s penetrací problém. Ani s goldy.

   • Ghost532 napsal:

    Ale jak často potkáváš s T-54 Mause? Ja s T-54 střílím zásadně AP munici. A nemívám problém. Goldy nabíjím jen svátečně. A nebo když dojdou APčka.

 5. Ghost532 napsal:

  A jen taková zábavná zkušenost s noobíkama. Ano taky to občas hnojím. Jedu sám na křídlo když vidím, že tam nikdo není a pak chcípnu a nadávám Retard Team, Noob team atd. A teď vtipná příhoda. Hral jsem trojkovýho Cruisera z derpničkou. Dal jsem mu za 300. A hned to začalo. Cheater!!! Cheater!!!. 3. tier nemůže dat za 300.

 6. Grux napsal:

  Tak tohle je maso :-) . Nevíte, proč furt buffujou nějaké tanky? (Super Pershing, teď tohle)

 7. Ghost532 napsal:

  Super Pershing dostal menší weakspoty řekl bych.

 8. mira023 napsal:

  Conguer – prostřelil každý – měl jsem ho a prodal – neschopný pořádně odrazit ( odrážel, ale jen někdy ), určitě to statistiky ukázaly – má v dané chvíly pancíř medka a rychlost heavy = smrt, teď ho koupím zpět – kanón je výborný

  • jezo napsal:

   Tak conqueror potreboval novu vezu. Celkovo nema ani celny plat silny. Ak nie si zuhlovany tak ta prestrelia aj na predny plat. Ku tomu ma velke a extremne slabe brucho. On vlastne na vezi nedingal nicim, jedine manletom. Ak by nemal take super delo, tak ten tank uz davno predavam. To ze mu prestelili 8 Ht prednu hranu veze vedla dela je smiesne.

   Ten isty problem mala v minulosti aj M 103, ktorej dali lepsi pancier veze aj ked ma tam stale miesto kde prestrelis.

 9. Ghost532 napsal:

  Conqueror je sniper. Má fantastický dělo. Pancíř nic moc, ale je to dobrej Damage Dealer.