Test 9.12 již lze stahovat!

Pokud jste byli poněkud vyjevení a s obavami stáhli dnešní mikroaktualizaci, vězte, že ještě opravdu nejde o bývalou 10.0, která byla mezitím vykotlána na nezbytné minimum a přeznačena na 9.1112. Jde o vložení nové garáže do hry, půjde o garáž k 11. listopadu, kdy se slaví Den veteránů. Zároveň je již možné stahovat test verze 9.12.

Test lze stahovat zde: http://dl.wargaming.net/wot/ct/files/WoT_internet_install_ct.exe

Tyto změny zůstaly z 10.0:
– několik vylepšení herního engine
– nový herní mód „Boj do posledního“
– nové mapy Berlín a Paříž
– v prvních bitvách bude začátečník jezdit proti botům
– úprava systému vykreslování z čtvercového na kruhový
– změna uživatelkého rozhraní prodeje kamufláží a emblémů
– jednotné bonusy pro posádku na nápisy i emblémy

A pokud jde o garáž v dnešní mikroaktualizaci, jistě si vzpomínáte na garáž se schody a velkou bílou kamennou budovou v pozadí.

Zdroje:
http://thearmoredpatrol.com/2015/11/05/recent-micropatch-eu/
http://rykoszet.info/2015/11/05/klient-serwera-testowego-9-12-ruszyl/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

47 komentářů k “Test 9.12 již lze stahovat!”

 1. SteelFox napsal:

  Nechápu, proč mi WG „tlačí“ do mého PC jinou garáž. Používám modpack Pro Tanki a tam jsem si vybral svoji oblíbenou garáž (.. která samozřejmě „přebíjí“ standard od WG).

  Viktor Kislyi prohlašuje, jak WG naslouchá hráčům (.. http://worldoftanks.eu/cs/news/pc-browser/46/vital-intel-future-updates/?page=1 ..), ale po dnešním mikro-patchi mám opět pocit, že mi někdo vnucuje něco, co nechci.

  Slušnost by byla nejprve se zeptat, zda-li mám zájem. A ne mi „zanášet“ můj HDD nechtěným balastem bez mého souhlasu !!

  P.S. S plným respektem k veteránům, k těm se můj komentář nevztahuje. Naopak, kdyby mi WG nabídl mnou požadovaný prémiový tank, klidně bych si ho koupil s tím, že by WG mohl část peněz použít pro veterány. No, snad příště …

  • jmeno1 napsal:

   A není to náhodou úplně opačně? WG vytváří hru podle své politiky (ať už obchodní a nebo jiné – nyní úcta k veteránům) a hráči pokud hru chtějí hrát tuto politiku akceptují. To, že ty používáš módy a WG to toleruje je jejich benevolence a ústupek hráčům. A ty jim za to ještě spíláš? Nejsi tak trochu magor?

   PS: Já jsem veterán, takže jsem skutečně zvědav co mne čeká.

   • Black Adder napsal:

    Je to magor a to ultra. :) to je jak kdyby si dal do hry mod ze ma misto tanku sekacky na travu a v nove aktualizaci mu to zas premazou na tanky a on tu breci ze tam mel nejaky kktsky rusky mod na sekackym.

   • SteelFox napsal:

    To jmeno1:

    Zajímavé je, že:
    a) i autor tohoto článku pocítil potřebu zjistit, co dnešní mikropatch vlastně dělá,
    b) svůj příspěvek začíná slovy „Pokud jste byli poněkud vyjevení a s obavami stáhli dnešní mikroaktualizaci, … “ .. tedy nejen mě je nepříjemné, když mi někdo cpe něco do PC BEZ VYSVĚTLENÍ ! A to již byl několikrát WG upozorněn, aby komunikoval svoje záměry V PŘEDSTIHU.

    Dále je „nad slunce“ jasné, že pokud používám garáž z modpacku, tak „garáž veteránů“ vůbec NEPOŤREBUJI, protože ji ani jednou NEVYUŽIJI ! Tak kdo je tady magor ??

    WG před dvěma dny prohlásil, že chce brát ohledy na názory hráčů. Ok, měl by k tomu přidat i trochu logiky.

    P.S. Doufám, že ti nikdo v hodpodě do míchaných vajíček nepřidá mouku. Pokud bys to náhodou zjistil, určitě se nerozčílíš s ohledem na své stanovisko: „(hospoda) vytváří (míchaná vajíčka) podle své politiky .. „

    • Black Adder napsal:

     Obsah a slozeni piva se za poslednich 1000 let prilis nezmenil, vazne to chces srovnavat s vyvojem MMO hry? Ty si vazne magor :)

     • Black Adder napsal:

      Uvedl jsem priklad s pivem ale i ty tvoje vejce jsou total z cesty. Nehlede na to ze zmeny garaze jsou v teto hre tak nejak normalni.

     • SteelFox napsal:

      TO Black Adder: No to je asi dobře, ze se do piva nic nepridava, nebo ne ?

      WG sám přiznává, že má velké problémy se zásadními věcmi, a namísto toho připravuje „kosmetické“ úpravy Gift-shopu, stovkám či tisícovkám hráčů, kteří používají mody na garáž, WG mikropatchem nahrává zbytečnou garáž …

      …a ty nejsi schopen přijít s proti-argumentem, snažíš se jen urážet … neměl by ses raději zamyslet nad sebou ?

     • kraken600 napsal:

      Si na hlavu ??? Po prvé ta garáž tam není na vždy a po druhe si ju možes zase prehodit modom na tu druhú Wargaming to robil vzdy tak neviem čo ti na tom vadí teraz že si chcú uctit pamiatku veteránov

     • SteelFox napsal:

      A proč se mi má kvůli památce veteránů nahrávat na PC 20 MB zbytečností ???

     • jmeno12015 napsal:

      Ty vole, nebetyčný problém!!! SteelFox má sice plný comp sraček, ale vadí mu 20MB oficiální hry. Už jsem viděl koně blít, hada lézt přes plot, žabáka bouchat pěstí do kamene, ale takového stupida aby člověk pohledal.

     • SteelFox napsal:

      Já už viděl ledacos, ale tolik mudrlantů a rozumbradů obhajovat nelogický nesmysl …

     • Buldozer napsal:

      TO: SteelFox – Proč? Protože bagr. Na hloupou otázku hloupá odpověď. A ještě něco, slovo magor není nadávka ani urážka. Používá se pro označení osob, které to mají v hlavě jaksi pomatené. A vzhledem k tomu, co tu předvádíš, je to ještě velmi mírné označení, rozmazlenej fracku, protože za neúctu k veteránům bys zasloužil pořádnou facku! Tu morální sis právě svojí hloupostí dal sám.
      PS: Jediné nelogické argumenty tu používáš ty sám, je minimálně velmi problematické srovnávat hrušky s jablky, v tvém případě přípravu míchaných vajíček s PC hrou :)

     • SteelFox napsal:

      To: Buldozer:
      Neumíš číst ?? V prvním příspěvku jsem jasně napsal: „P.S. S plným respektem k veteránům, k těm se můj komentář nevztahuje. …“

      Přidal ses jen k těm, co buď uráží, anebo blábolí totální nesmysly. V obou případech ještě s velmi omezenými schopnostmi abstraktního myšlení. A navíc si hrají na stanovování diagnóz bez toho, že by přišli s něčím smysluplným. Neuvěřitelné.

     • Buldozer napsal:

      TO: SteelFox: Právě že číst umím! Velmi dobře jsem si tvůj příspěvek přečetl a to včetně tvého PS. Proto jsem to napsal tak, jak jsem to napsal a na tom si trvám! Tvé PS je pouze ubohý pokus o zamaskování skutečnosti

    • jmeno12015 napsal:

     Kolik ti je?
     a) nejen autor článku, ale všichni jsou zvědaví co ten patch obsahuje; jako každý patch
     b) doporučuji nevytrhávat věci z kontextu, nebudeš psát nesmysly

     A je nad slunce jasné, že pokud používáš módy, tak je to jen a jen tvůj problém, pokud hra přidá aktualizaci. A zatím máš štěstí, že aktualizace jsou dovoleny, co budeš dělat až WG veškeré módy zakáže? Pojedeš do Běloruska jim vynadat?

     A s těmi vajíčky… pokud budu chodit do hospody na míchaná vajíčka a budu si tam pokaždé sypat skořici, je to jen a jen moje věc, ale až hospodský bude nabízet ne jednožloutková vejce, ale dvoužloutková, tak se nebudu rozčilovat, že mi tam ten žloutek vadí, ale zase si tam v klidu a bez keců nasypu tu svoji stupidní skořici. Chápeš?

     • jpdepress napsal:

      Mě přijde zas smutný, že si myslíš, že mody zakážou :—D

     • Buldozer napsal:

      Sleduj pozorněji fóra a občasné výroky vedení WG. Něco se na tomto poli děje a hrozba zákazu „nepovolených“ módů není daleko od reality. Už to dokázali v CW a také částešně ve WoWS. Technicky to není žádný problém, vyřešit to lze jednou mikroaktualizací :)

     • SteelFox napsal:

      A kolik je tobě ?

      a) všichni jsou zvědaví a WG nic nekomunikuje
      b) bla bla bla …

      Nepapouškuj. Aktualizace hry je ok. Aktualizace nic nepřidávající zbytečnosti je nesmysl. .. Štěstí ? WG je naprosto neflexibilní a hluchý. A proto si hráči dělají mody. .. A ty bys jel v době internetu a WoT fóra do Běloruska ? Chlapci z WG neumí číst ??

      Klidně si dej do míchaných vajec skořici. Až ti tam hsopodský ještě podstrčí mouku … pak si pochutnej! Chápeš ??

     • jmeno1 napsal:

      48, Irák, Jugoslávie

  • JirkaCFC napsal:

   ježiši…tos jako opravdu napsal takovej odstavec, jenom kvůli takový blbosti?….HATE na WG při každí příležitosti je holt moderní.

  • Janda napsal:

   WG ti tvůj HDD nezanáší. Zanášíš si ho sám po té co jsi odsouhlasil obchodní podmínky nutné k instalaci.

  • Cakri_ napsal:

   Bud rád, že WG aspon nějaký garáže přiává, a že to není furt jedna stereotypní garáž…

  • Lukass napsal:

   Četl jsi při instalaci WoT podmínky? :p
   Taková ta dlouhá kravina co na každýho vyskočí a KAŽDEJ jí musí odškrnout jako „přečetl a porozumněl“…

  • 12Stig12 napsal:

   No a? Já taky mám mody na garáž a volím mezi Dnem veteránů, Zálkanou Tigrů a WG narozeniny (před hangárem, na strany taky, letiště naproti hangáru a vlevo přístav) a nevadí mi to.

 2. Vatutin_N_F_general napsal:

  WG Ti to to natlačil, aby jsi měl možnost seberealizace formou velmi zásadního příspěvku a navíc si i vyzkoušet vložení odkazu.

 3. Pet424 napsal:

  já že už budou cs. tanky :(

 4. Wolc_CZ napsal:

  Zhiššš to je vuuuuuul 😀

 5. Tobi_1989 napsal:

  Btw jak to je s HD modelama co byly v plánu pro 10.0, ty přijdou nebo se taky ruší?

  Já se těšil na Action X věž na Caernarvona a T-10 místo IS-8, tak se ptam…

  • Black Adder napsal:

   Bohuzel to vypada ze se tez odkladaji. :(

  • _richard15_ napsal:

   Neboj sa, tie HD modely tam dajú a taktiež nahradia tie tanky o ktorých sa vravelo že sa zamenia. 😀 Nestresuj 😀

 6. Vatutin_N_F_general napsal:

  prý měla být buffnuta T54FP ? … platí to či nikoli ?

 7. Martin napsal:

  A neni to jedno ? rešíte pičoviny …

 8. Cj0071 napsal:

  v 9.12 řikali že bude CZ strom, je tam ?

 9. Shifty napsal:

  já jsem se divil na co je ten micropatch,ale garáž mám pořád stejnou :/

  • Markus_Hunter napsal:

   A nemáš náhodou modpack, a máš tak nainstalovanou svoji garáž???!!!

 10. Markus_Hunter napsal:

  JÁ MÁM SPÍŠ TAKOVÝ ÚPLNĚ STUPIDNÍ DOTAZ… PROČ 9.12 A NE 9.11 😀

  • Markus_Hunter napsal:

   Už to vidím v popisu … článku… tak to je fakt debilita… přeskočit číslo, aby byl poznat rozdíl aktualizace… WG trapáci.