Bonusweb.cz: carrambovo preview WoWs

Na největším českém videoherním portálu vyšlo preview nové akce World of Warships, které sepsal carramba66. Článek nese název „World of Warships může vývojářům napravit letadly poskvrněnou pověst“ a my vám přinášíme jeho první část a odkaz na celé preview.

World of Warships může vývojářům napravit letadly poskvrněnou pověst
Taktické hraní s pomalejším tempem. Tak lze v jedné větě shrnout dojmy z právě probíhajícího betatestu World of Warships. Žádná větší on-line námořní akční hra neexistuje a tahle vypadá velmi dobře. Ten je třetím přírůstkem do série online akcí, doplňuje ještě hry World of Tanks a World of Warplanes. S ohledem na kolosální neúspěch World of Warplanes jsme proto očekávali, jak dopadne třetí pokus, který se tentokrát odehrává na moři.

World of Warplanes považuji za méně kvalitní počin nežli War Thunder a dle mých informací má titul oproti ostatním hrám od Wargaming zlomkovou hráčskou základnu. Ze zákulisních informací navíc vyplynulo, že Wargaming nejspíše rozpustil autorský tým World of Warplanes a řeší budoucnost projektu.

Zbytek článku zde: http://bonusweb.idnes.cz/world-of-warships-preview-prvni-dojmy-dhz-/Preview.aspx?c=A150730_161813_bw-pc-preview_anb

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

10 komentářů k “Bonusweb.cz: carrambovo preview WoWs”

 1. VK_31 napsal:

  Četl jsem, pěkný článek psaný někým kdo zpracované téma dobře zná. Na iDnes bohužel výjimka.

 2. chom napsal:

  dobre, ale nejlepsi jsou tam ty komentare, to je mazec 😀
  skoro lepsi jak na hovinkach.cz

  • radekoskar napsal:

   u některých jsem se fakt zasmál 😀 ,i když u pár z nich mi bylo spíš k pláči z autorů.. :)

 3. Pet424 napsal:

  no nevim teda jak to spraví pověst WG protože WoT taky zrovna poslední dobou „vylepšujou“

  • MlaW napsal:

   A ono jde o pověst? Co já si tady ještě nepřečtu…

   Ať se ti to líbí nebo ne, tak WoT je kurevsky populární a vynáší jim nechutný prachy. Na nějakou pověst ti každý sere, podívej se na World of Warcraft, na ktrý pořád někde čtu jak je to zaprodané a jak je to i ono špatně a stejně to hrají miliony lidí…

 4. Mysel napsal:

  Podareny clanek.

 5. borakira napsal:

  jj dobrej clanek

 6. myzrael333 napsal:

  Souhlas, hra vypadá dobře. Já mám ale s hrou trošku problém, no já si to představoval asi jak Hurvínek válku, ono to jednoduše vypadá, má to dobře vyřešené ovládání, všechno je prima. Problém je, že já vůbec nevím jak na to, já někam dopluju a chcípnu. Ve wotku něco uhraji, v loďkách vubec nic.

  Radši se dívám na videa a taky jsem vykoukal, že letadlovky mají obrovský potenciál hlavně pro hráče co umí rts a hlavně se dokáží ubránit na rozdíl od artyn ve wotku. Bitevky mi naopak přijdou, že potřebují ochranu hlavně od křižníků s protiletadlovou obranou.

  • Tcz napsal:

   Taky problém. Sama remíza nebo prohra 😀 Vítezství mám cca 41% bída. Ale potkal jsem nejakyho ruskyho torpedoborce, doufam, ze sssr brzo pridaji

 7. jmeno1 napsal:

  „Taktické hraní s pomalejším tempem.“ – hmm, to mi připomíná něco podobného o artynách ve WoT. 😀