Blitz: Zvažuje se matchmaking +/- 1

V současném „velkém“ WoT už několik let panuje ohledně rozsahu matchmakingu hřbitovní klid. Rozsah je stále +/- 2 a vy tedy můžete potkávat za normálních okolnístí maximálně tanky o dva tiery nižší, nebo naopak o dva vyšší. V mobilní verzi World of Tanks se však schyluje ke poměrně výrazné změně: Vývoj zvažuje, že by změnil rozsah jen na +/- 1, tedy tier nahoru a tier dolů.

Další zajímavostí je penetrace jednoho z nejrozšířenějších děl ve hře, historické výzbroje legendárního tanku Tiger, slavného 88mm německého kanónu KwK 36 L/56. Hodnota je na historických 145mm, tedy o dost výše, než v PC verzi a dá se tedy říci, že World of Tanks: Blitz je v této věci více historická hra, než samotné „velké“ WoT.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/08/meanwhile-in-blitz.html

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

11 komentářů k “Blitz: Zvažuje se matchmaking +/- 1”

 1. Pet424 napsal:

  no supr mohly by to dat i na pc nojo na mobilu to nikdo nehraje tak chtěj nalákat

  • proofspscv napsal:

   Na PC by to bylo zajímavé, ale byla by i otázka co se scoutami a s vozidly s omezeným MM. Scouti by museli dostat nerf, jelikož by byly ještě silnější než jsou teď a omezený MM by byl, že by ty daná vozidla jezdila pouze proti stejnému tieru. Líbilo by se to WG? Neřekl bych. Jinak si myslím že Blitz nebude mít málo hráčů.

  • MrCokkie napsal:

   Ale hraje…

   • Unikitty_CZ napsal:

    Jo hraje, to uznávám. Zkusil jsem to a odinstalace se dlouho neodkládala. Na ovládání bych si časem určitě zvyknul, grafika bezva JENŽE.
    Co hra tak min. 2 tanky v týmu afk, další jel do zdi, další různě kličkoval a do hry se nezapojil, jeden ze srandy do tebe střílel a pak to taky tak vypadalo. Je to tam jen o tom kdo má v týmu těchto zjevů méně. Zkrátka random na klasickém WOT je 100x lepší než tenhle očistec. Na WOWp to tak zkusili a stejně to nepomohlo, už zase jedou MM +-2.

    • nic82 napsal:

     Musiš se umět adaptovat na styl hry v Blitz. Mě vyhovuje, mam 61,50% win

    • MrCokkie napsal:

     Přece jen je tam 7 hráčů , když 4 dělají pí**viny tak to nemá smysl

  • Wysch napsal:

   7 vs 7 / 15 vs 15 – hry jsou to v tomhle ohledu naprosto odlišné. Je logické, že na Blitzu (který má mnohem méně vozidel) se do malých týmů dá uvažovat o menším rozsahu MM, u PC verze by to ale znamenalo strašně strašně moc rebalancu pro řadu vozidel, které na Blitzu takový problém nemají (= vyšší tiery lajtek, artyny a vozidla s omezeným MM, atd.)
   MM +-2 je mimochodem naprosto v pohodě.

   • PeterkoFighter napsal:

    A taky je to zaujímavejšie. S MM +-1 by síce jeden znížil občasnú frustráciu, na druhej strane tie epické bitky keď zničíš nejaké +2 tier tanky su na nezaplatenie, že jo?

   • marty napsal:

    není v pohodě a všichni to vědí jen tu tlumočíš svého zaměstnavatele, … aneb koho chleba jíš …

   • Měsíčňan napsal:

    Pokuď jedu s HT řekněme T6, mám ho ve stocku a mám hrát proti osmičkám, tak mi to opravdu moc v pohodě nepřijde a připadám si tam spíš akorát tak do počtu, což je dost smutný … Myslím, že je spíš úplně jasný, že je za tím jen jedinej důvod – přinutit hráče používat goldy (tím pádem víc vydělávat = premium účty, tanky atd atd.) …

   • nic82 napsal:

    no na blitz je také stará KV-1S na 6. tieru a také T49 na 5 tieru stejná jako v PC akorát má 150 DMG oproti asi 120 nebo kolik má na pc