AMX M4 1949 už brzy?

Po šesti letech nám World of Tanks možná vrátí do hry francouzský těžký tank 8. úrovně AMX M4 1949, bohužel zatím jen na Ruský server. Na RU serveru má být v blízké době nějaký nový tank v prémiovém obchodě a je zde pár informací, že tento nový tank bude právě zmiňovaný AMX M4 1949(možná výměna za FCM 50t). Ale pak zase někdo říká, že to bude Rheinmetall Skorpion G o kterém jsme tu nedávno psali (na NA serveru je na prodej od 18. srpna). Jeden Ruský streamer dokonce řekl, že tank, na který se ptáme je tak výjimečný, že dokonce předčí slavný Type 59. Ale znáte to, some say….

Charakteristiky
– HP: 1450
– Pancíř podvozku: 180/40/?
– Pancíř věže: 250/120/?

– Motor: 1000 HP
– Max. rychlost: 40/18kmh
– Otáčení podvozku: 30°/s
– Otáčení věže: 36.5°/s

– Penetrace: 232
– DMG: 300
– Rychlost nabíjení: 8.438s
– Přesnost: 0.345
– Čas zaměření: 2.59s

Zdroj:
thearmoredpatrol.com
thedailybounce.net

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

23 komentářů k “AMX M4 1949 už brzy?”

 1. Spratekk_the_Great napsal:

  Tenhle tank už ve WoT už někdy byl, že se vrací po 6 letech?

  • Fluttershy_pony_ napsal:

   to tak před rokem a půl se o tom začalo mluvit

  • Glock17 napsal:

   WoT je starý 6 let? Do ostrého provozu šel na začátku 2011. Tudíž něco z betatestu???

   • Kirukato napsal:

    Tenhle tank byl jeden z úplně prvních francouzských tanků ve hře, tedy na testu.

    • Glock17 napsal:

     Aha, já jsem betatest nehrál, takže nevím, co tam bylo nebo nebylo. Stoprocentně ale nebyl v ostré verzi hry, účet mám aktivní od května 2011 a tam tehdy Francouzi nebyli vůbec žádní.

 2. Ghost532 napsal:

  Mě by zajímalo co by to muselo být za tank, aby to předčilo Type 59.

  • BoertjieZAR napsal:

   To je pravda typan ve svejch slavnejch letech bylo neskutečný hovado, tak jestli to předčí tak se to stejně zase nerfne v dalšim patchy, a bude z toho zas plečka co ti bude vyset v garáži, protože FCM bude lepší.

   • bykop napsal:

    A kdo mi ho tam vyseje?

   • Glock17 napsal:

    Hovado ne, ale některé parametry měl vysloveně nesmyslné (deprese kanonu). To vše v dobách, kdy jiný Číňan prostě ve hře nebyl a každý druhý měl na Typovi čtyřskillovou posádku.

    • guthas napsal:

     Ono každý tank ve svý době byl trošku op. Hlavně v době kdy type 59 ovládal mapy, tak byly premium munice za éčka, fungovala role armoru, nebyly ultra penetrační medium tanky a byly tři národy tzn. t44, panther II a pershing. Jeden z mála konkurenčně bojeschopný tank pro typa byl světe div se, ale Lowe před xxx miliony nerfy. Nebo jiná heavy/arty/td
     Dneska bych nerozebíral věci, které již minimálně 4 roky nejsou.

     Co se týče AMX. docela mi chybí francouzský premiový tančík.. Uvidím s jakou nabídkou příjdou.

     • Ghost532 napsal:

      Lowe byl někdy OP? WoT hraju od roku 2012 a nepamatuju se, že by byl kdy OP.

     • Glock17 napsal:

      Co ti jako chybí? AMX CDC, M4A1 Revalorisé nebo snad FCM 50t? Frantíci mají 3 osmičkové prémiáky, Němci 7, Rusové 6, Američani 5, Číňani 5, Japonci 1, Čechoslováci 0.

     • guthas napsal:

      Pro pány Ghost532 @ Glock17…

      Prosím přečte si co jsem napsal ještě jednou a pořádně. Nikde jsem nenapsal, že Lowe bylo OP. Pouze jsem poukázal na fakt, že v době kdy type 59 ovládal mapu byly T8 heavy ( A MEZI NIMI I LOWE ) konkurence schopné a nebyl to dnešní stín jeho dávné slávy.

      Co se týče pana Glock17. Nikde jsem nenapsal, že je hodně francouzských premiových vozítek, pouze že MI OSOBNĚ chybí a nemám žádné ( což jsi se jistě přesvědčil sám na Wot-life ) a že uvidím s jakou nabídkou ke koupi se vytáhnou.

     • Glock17 napsal:

      Guthas: Chápu, ale fakt sis nemohl vybrat mezi těmi třemi? Zrovna včera byla akce na FCM 50t…

 3. Spratekk_the_Great napsal:

  Kup si CDC a máš podle mě super tank na zábavu. Já mám sice Revolver Shermana, ale taky není vůbec špatnej až na rychlost otáčení a akceleraci, který mě dost deprimujou. Ale to nahradí samozřejmě CDC . Nejlepší VIII medko je pro mě asi Mutz

 4. TetracUnica napsal:

  Nevím, jak někdo může napsat, že ten tank bude dobrý… Pomalý, ve srovnání s FCM nižší mobilita, přesnost i dpm… a pancíř který stejně každý prostřelí (asi jste to nikdo nevyděl na tanks.gg)

  • Tobi_1989 napsal:

   Dívám se na tanks.gg a přímo ze předu je to tvrdší než IS-3. Pokud si pohlídáš křídla (boky maj ostudných 40mm) a mezi výstřelama pokreješ věžičku laufem tak to je zepředu slušně chráněná mrcha vůči prakticky všem tier 8 dělům s vyjímkou ISU

  • Mimalu_CZ napsal:

   Tak ono to nemá moc smysl srovnávat s FCM, typologicky rozdílné tanky. Ten tank nemusí být pro většinu hráčů špatný, je to taková lepší KV4, takže s tím ve finále průměrní a hůř hráči zahrají líp než s FCM

  • Geokex napsal:

   Nevyděl :O

 5. THE_Screrwty_CZ napsal:

  hlavně nevím co videj nad tímm nazvem AMX chapu ale M4 ???

 6. Hamik_CZ napsal:

  No, může to být ta americká VIII heavy …s tou obrovskou věží a podvozkem m6