8. 10. 2015

– bonus za odrážení DMG věží bude ještě letos
– T-22sr je podle supertesterů výborný tank jako odměna za mise
– aktualizace 10.0 se jmenuje „Rubikon“, protože přináší řadu zásadních technických úprav, které umožní hru dále rozvíjet
– je možné, že historické bitvy přijdou v roce 2016 jako mise, zřejmě ve formě PvE
– vývojáři chtějí zvýšit roli pancíře ve hře
– mód Opevnění bude dál rozvíjen, nové budovy, funkcionality, atd.
– v plánu je implementovat maďarské tanky, historici už sbírají informace
– není v plánu zavést bonusy za to, že tank nějakého národa hraje na mapě, která k tomuto národu patří (jako německý tank na Himmelsdorfu, atd.)
– existují návrhy na vybavení, které by mělo být ze hry odebráno a naopak na nové, které by je mohlo nahradit
– možnost přizpůsobit si tank bude dále rozvíjena v roce 2016, včetně věcí, odpadávajících z tanku po zásahu
– bude zřejmě víc módu hry proti botům
– nové zvuky přijdou zároveň s novou pohybovou fyzikou
– pokud budou poškozeny palivové nádrže, hráč uslyší výrazný zvuk unikajícího paliva
– deathmatch nebude možné hrát s premium tanky
– WG má seznam módů, které by rádi implementovali do hry
– po startu CW 2.0 se zvýšil počet hráčů v klanech o cca 30% (kravina – pozn. carramba66)
– je možné, že do hry bude zaveden +/-1 MM, ale pouze pro nízké tiery

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/10/igromir-q.html

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

39 komentářů k “8. 10. 2015”

 1. tenzo napsal:

  +/- 1 už stejně mají jedničky a i některé dvojky a hlavně dárkové tanky

  • jpdepress napsal:

   Tak či tak bych řekl, že víc lidí hraje 6-10, než 1-5. Nevim, jestli je lepší nováčkům házet na začátku +-1 tier a na vyšších si neprdnou už vůbec.

   • Majk007 napsal:

    myslím si že by to potřebovali hlavně T3 – i když třeba s pz 38 je občas sranda i t5 bitvě, aůe blbý je to že ty tanky jsou dost často na ránu.

   • tenzo napsal:

    To asi jo, já si stěžovta nebudu neb na na některých nemám Mko a na trenink posádek porád dobry :-)

   • Canismm napsal:

    s tím nesouhlasím, pokud začne hrát úplný nováček, tak je třeba mu složitost hraní naservírovat pěkně postupně :) Jak by se měl naučit hrát, když by měl průměrný čas přežití, díky tankům o +2 tiery vyšší 1/2 minuty? Je dobře, když bude potkávat sobě rovné a pěkně mít čas se učit :)

    • jpdepress napsal:

     Takže do ted všichni nováčci (včetně mě) to hráli jinak, než byli hozeni do vody? Na nejtěžším se nejlíp naučíš, teda pokud chceš 😛

     • Canismm napsal:

      boha, to je takové klišé, moderní rádoby argument, je naprosto stejné, jako kdyby ses chtěl naučit řídit auto hned na F1. Také si myslíš, že na nejtěžším se naučíš nejlíp? Je to sice z jiného soudku, ale v principu stejné. Takže přestaň opakovat takovou hloupost, která sice zní pěkně ale pořád je to hloupost a deb…í klišé k tomu :) nic ve zlém 😉

     • jpdepress napsal:

      Princip je stejnej? Jako opravdu to myslíš vážně? Jestliže to chceš přirovnat takhle, tak by nováček se musel učit rovnou na ESL (obdoba tvé F1 :—D) a to není to, co jsem argumentoval, takže tak. Neříká ti něco E. Zátopek? Těžko na cvičišti, lehko na bojišti 😛

     • Canismm napsal:

      :) mno ty jedeš…..prostě cokoli se snažiš někoho něco naučit, tak je potřeba náročnost stupňovat! Tak to prostě je a tvoje naučený hloupý fráze to nezmění :)

     • Canismm napsal:

      jo a tvoje další fráze, mimochodem už povedenější „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“ znamená trénink téhož, vytrvalost atd. a ne učení se něčemu novému. A to byla, jestli si dobře pamatuju podstata naší slovní přestřelky, NOVÁČCI. howk :)

     • Canismm napsal:

      ale ESL a F1 se mi líbí :) +1

  • zemiak_42 napsal:

   podla wot wiki maju mm+1 aj T2 tanky(asi okrem SPG). cize toto by sa tykalo asi iba T3

 2. 12Stig12 napsal:

  – není v plánu zavést bonusy za to, že tank nějakého národa hraje na mapě, která k tomuto národu patří (jako německý tank na Himmelsdorfu, atd.) – jo číňáni a japonci by měli smůlu (Posvátné údolí je Korejská mapa)

  • k0n0p napsal:

   Někdy mně udivuje, na co jsou schopni lidi se zeptat. Upřímně lituju SerBa a jiné, kteří musí na takovéhle dementní otázky odpovídat a vůbec se nedivím jejich občasné aroganci.

  • piratzdonuceni napsal:

   Hlavně si nejde vybrat mapu, tak jak to ovlivníš. Jen další náhoda do hry.

 3. CZ_Bendy napsal:

  takze me bude deset minut tect palivo z nadrze a stale budu moct jezdit jo 😀 (receno s nadsazkou vuci casu a vice pal nadrzi)

 4. Jirosi napsal:

  – po startu CW 2.0 se zvýšil počet hráčů v klanech o cca 30% (kravina – pozn. carramba66)

  -Aktivnich nebo pasivnich ?

 5. Snake napsal:

  Kdy vyjde 10.0? :)

 6. ktihlav napsal:

  Ještě ze se aktualizace jmenuje rubikon a ne robikon to by přestal fungovat chod vesmíru

 7. Tonda233 napsal:

  Jak jsem rychle přečetl název aktualizace, tak jsem si na chvíli myslel že někdo z WG najel na silně černej humor. Místo Rubikon jsem tam četl nick superstar České sekce oficiálního fóra WoT Vrchního vládce klanů CSCWA a CSCSA Vrchního Arcinadhypermaršála robikona. :-)

 8. soukos napsal:

  Je dobré že na -+ jedna už začli myslet.
  Stejně to ale dopadne tak, že to dopadne jinak nebo ještě jinak.

  • MrCokkie napsal:

   Pro nízké tiery…

  • Geo napsal:

   :)

  • karlosak__cz napsal:

   to je jenom pro rajčata, na nic jiného není cas, jenom lakat do hry nove a nove rajčata, snazit se jim nejak usnadnit hru dokud je nejaka sance jak z nich vyrazit prachy,

  • Peterko Fighter napsal:

   Nakoniec budú mať +-2 len nové premiáky :-)

 9. Spratekk_CZ napsal:

  +/-1 MM na low tierech beru jako logický řešení. Vozidla jsou tak hrozně nevyvážený mezi sebou, že to až hezký není. Jeden je pomalej, druhej nemá dělo kloudný, třetí maže všechno na ránu houfnicí o 2 tiery vyšší než je tank… Ale zasetakovej FCM 36 Pak 40 … to bude Pak hukot až si budou děcka leštit ego na rajčatech.

 10. V.E.N.A. napsal:

  Dá se někde dohledat co dělají poškozené nádrže? Moje doměnka je že zvyšují % zapálení ale to mi nedává 2 +2 dohromady.Děkuji za osvětu.

  • Jirosi napsal:

   Tak pokud jsi nikdy nehazel sirku do kanistru benzinu tak pak ti to opravdu nemuze davat 2+2 dohromady. Vytekajici benzin / nafta nikdy ke snizeni požaru neprispiva.

  • Tobi_1989 napsal:

   zničená nádrž (0% HP) = instantní požár a po jeho uhašení 100% jistota dalšího požáru při poškození modulů nádrž motor. Oba tyhle moduly mají 45% saving throw (šanci na to, že hra bude předstírat, že střela modul/člena posádky minula. Nemá vliv na HP dmg, ta se dává už při proražení pancíře), takže tím pádem při zásahu do nich máš 55% šanci na požár.
   Toť teorie, praxe je taková, že jelikož Bigworld nepoužívá mechanismy interních cooldownů a normalizovaných proc rate, tak ti safety throw někdy nemusí padnout vůbec (tzn. pokud vozíš automat i ruční hasičák tak vyhoříš 3x po sobě na 3 zásahy) a jindy nezahoříš ani kdyby ti celou bitvu solili všichni jen na nádrž.

 11. No_survive napsal:

  Jestli bude +- 1 i pro tier 4…Luchs bude králem. :)