7. 12. 2015

– v budúcnosti bude pridaná možnosť prezerania štatistík špecifických tankov v hre
– existujú plány na opravy individuálnych misií v móde „posledný nažive“, nie je jasné, kedy opravy prídu
– vývojári opravujú ako prvé HD modely vozidiel vydaných v HD kvalite
– vývojári opravia MM tak, aby sa vozidlá ôsmej úrovne neobjavovali stále v bitkách úrovne desať
– poľský strom? „Bez komentára.“
– neexistujú žiadne plány na opravu príliš častých výbuchov bedne s muníciou tank WZ-132
– žiande plány na buff penetrácie alebo HP československej desiatky TVP T50/51
– v súvislosti s pancierom strechy veže americkej T34 žiadajú vývojári hráčov aby už viac neplakali a radšej porovnali starý (vľavo) a nový (vpravo) model strechy veže:

Zraniteľná oblasť ostala taká istá. Je o niečo širšia, ale zároveň bola zraniteľná oblasť poklopu veliteľa takmer úplne odstránená. Výsledkom je, že celková zraniteľná oblasť ostala taká istá. Vývojári tvrdia, že tank nie je o nič horší a jeho veža toho dokáže stále veľa vydržať.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.sk/2015/12/07122015-q.html

Napsal madman_24

Hráč World of Tanks od apríla/dubna 2012 a člen klanu CS Army od augusta/srpna 2012. Zároveň zástupca šéfredaktora najlepšieho WoT webu v Československu.

33 komentářů k “7. 12. 2015”

 1. 12Stig12 napsal:

  No s tou municí – mám M4A3E2 Jumbo s nabiječem, který má 100% Bezpečné ukládání, ale poslední dobou jsem velmi časeto začal dostávat poškození munice (hlavně v CW) – 4x dokonce 2x za bitvu a jednou i 3x (1 oprava, 2 bez oprav, 3 odpálení věže)

  • Gustorio napsal:

   bezpečné ukladanie má vplyv len na to, či ti bedňa vybuchne hneď alebo neskôr… bezpečné ukladanie neovplyvňuje poškodenie bedne s muníciou…
   tak isto je to aj pri „mokré bedny s municii“ :)

  • Lbar71 napsal:

   Možná to bude tím, že čím dál víc hráčů používá mody … Takže 2x 3x munice za hru od jednoho hráče není problém. RNG mu v tom asi moc nepomůže…

  • HORLAND napsal:

   Módy, hochu. Módy a pokud s tím WOT nic neprovede, bude to čím dál horší. Mám stejnou zkušenost, protivník vystřelí za plné jízdy (a na zvlněném terénu!!) a zásah do munice. Opravím a bum, znovu munice. Pak jezdí okolo a zvesela střílí…A přesně ví kdy i stou poškozenou municí nabiju…Co k tomu říct..

   • 666 napsal:

    to nejsou mody, ale cheaty :-(

    • Buldozer napsal:

     Ano, ano – AIMbot (a podobné) se značně rozšířil a některé jeho varianty, dnes běžně dostupné i na českých serverech, umožňují nastavení snad úplně všeho co je třeba – předstih střelby za jízdy, místo kam to má střílet dle typu tanku, už chybí jen plně automatizovaná střelba, aby „hráč“ nemusel ani mačkat myšku při výstřelu…….
     Řešení je přitom jednoduché – zakázat adresář resmods a tím i módy……..

     • Pirh napsal:

      to tě opravím je i mod kdy je aim bot upraven tak že i sám střílí no prostě shit

     • Buldozer napsal:

      O něm vím – to je „mod“ který hraje sám za „hráče“. Já měl na mysli „mod – cheat“, který používají hráči ve hře, tedy oni hrají a on jim jen umožňuje trefovat se na dálku, za jízdy, a trefovat se přesně do modulů – sám počítá předstih v závislosti na tanku a dle cíle míří tam, kde má cíl moduly.

     • zug007 napsal:

      Výmluvy, aimbot ve WoT funguje na prd. Zkušený hráč co používá mozek bude mít vždy mnohem lepší výsledky než aimbot.

     • MrCokkie napsal:

      Každá fialka přece trefí 10/10 ran za jízdy přes celou mapu že? A to nepočítám tak zvláštní „štěstí“ na tak krásné zásahy…

     • Buldozer napsal:

      Já se na nic nevymlouvám, zato ty se chlubíš něčím, o čem víš, že je hloupost, nebo snad ne? Trefit se za jízdy, v protipohybu, přes půl mapy a to 5x z 5 ran nedokáže ani nejlepší hráč wot na světě, tedy pokud hraje sám a nepoužívá zmiňované módy. Slovem aimbot jsem takto označil tyto mody, protože tento hráči znají. Základní varianta nabízí pouze střelbu na pásy (detrack) – 2, střed tanku – 5 nebo na věž – 8, těmi čísly hráč v bitvě přepíná to, kam chce, aby tank právě střílel. Módů je víc a některé umí to co jsem psal a vzhledem k tomu, že využívají dat ze hry, nikdy, nikdy se jim umění hráče nemůže vyrovnat v každé bitvě. A ty módy jsou dnes plně funkčí, dotažené do plného detailu včetně možnosti nastavení střelby na bednu s municí, motor, popř. velitele atd. Možnosti nastavení jsou opravdu široké.

     • Merlin40 napsal:

      Hlupáčku

 2. Tcz napsal:

  – vývojári opravia MM tak, aby sa vozidlá ôsmej úrovne neobjavovali stále v bitkách úrovne desať
  Ja bych bral vic bitev MM +/-1 např.50% her

  • Dzambor napsal:

   no dufajme ze sa to zlepsi, pretoze trieskat mi stockovy osmickovy stredny tank pravidelne medzi desiatky je veru drzost, kde ich tam neprebijas pomaly ani s goldom, kedze stockove delo veru velku prieraznost nema.

   • Reed35 napsal:

    hele co si tak nějak pamatuju nejvetsi problem jsem s timhlem MM mel s T32 ta bylo tak 70% desitky ale třeba s shermanem mam tak 20% a to je slusny jinak ostatni osmi’cky tak nejak rozumně

  • jirson napsal:

   +1

 3. marty napsal:

  že jim to ale trvalo, před dvěma lety to zkurvili, že odstranili nejvyšší Battle tier 12 a tím se 8 tier tanky začaly více dostávat k desítkám, všichni jim to říkali že je to pro 8 tier nehratelné a po dvou letech to uznají, mega lol to musí být úžasná firma plná úžasných pracovníků, tím jak to posrali neznám nikoho kdo by hrál 8 tier medka dobrovolně, pouze premium tank s omezeným MM

  • k3rn napsal:

   Battke tier OK ale to, že nikdo už nejezdí 8tiery s neomezeným MM je blbost. Já mám Lowe podle mě nebude nikdy k ničemu…sice na 10tky vozim 20goldu a 60ap. Jak píšu, každýmu tank nesedne;)

   • k3rn napsal:

    PS: Moc sem to zkrátil ale pochopíš 😀

   • M7M57 napsal:

    Každýmu tank nesedne…Poviem to takto si jediný na svete komu Lowe sadol 😀

  • OiWar napsal:

   mne to s STA-1 nevadí….ale s Centurionom je to hrôza :)

 4. bibo111 napsal:

  je to fakt pokud sem vytáhnul nějakou 8 tak v 80 procentech vždy s desítkama is3 je v pohodě ale co takova t32 pokud ji nesedne mapa tam je to konec

 5. Tesid napsal:

  – vývojári opravia MM tak, aby sa vozidlá ôsmej úrovne neobjavovali stále v bitkách úrovne desať

  Ja kuli tomu prodal vetsinu t8 tanku. Proste to neslo a to co sem si z t8 nechal skoro nejezdim.

  Ja teda ted nehraji skoro vubec jak tenhle path dojebal hru je hruza.

 6. PattonCZ napsal:

  Typická odpověď WG: Polský strom? Bez komentáře. 😀 😀 To mě vždycky rozseká 😀

  • Speedster1944 napsal:

   +1 já taky 😀 mě to baví číst ! (Y) vždycky po ránu hned lepší nálada, hlavně jak tady začnou brečet lidi 😀 se vždycky směju

 7. myzrael333 napsal:

  Já 8.tiery mám docela rád, teda až na op IS3ku. Ta se jim v HD soudruhům fakt povedla, hlavně ty náhradní díly na předku. Na 10. tierech se hrajou hodně artyny a to mě nebaví. S 8čkou v 10kách jsem za první linií na podporu a většinou mám od těch věcí klid.

  Asi by bylo řešení pro 8čky, když už 10ková bitva, aby jich bylo méně, ale fakt nevím.

  Ale pokud nějakým způsobem zvýhodní mm pro 8.tiery tak se to projeví jinde. Desítky budou mít stereotypní hry a začnou trpět více 6ky.

  Myslím si, že lepší to nebude, ale zkazit to půjde dobře.

  • bykop napsal:

   Statisticky by T8 měl jezdit 33% bitev proti T10, 33% proti T9 a 33% proti T8. Problém je, že jezdí 60% proti T10, alespoň mně to tak připadá.
   Na podobný problém narážím u Škodovky. Moc bitev proti T8, s penetrací 132 mm proti T8 těžákům opravdu lahoda. Má to být premium tank co vydělává, ale bez „goldů“ to nejde a cena za náboj je nesmyslně vysoká, takže s ní brutálně prodělávám.

   • myzrael333 napsal:

    Pociťově bych řekl, že to docela sedí, 1/3 bitev si v desítkách. Myslím že dost zaleží na tom kolik lidí hraje jaké tiery v danou chvíli, takže můžeš jít do 10tek třeba i10x za sebou (na to je jednoduché řešení vys****na to :)

    • Black Adder napsal:

     „Idealni“ bylo hrat na EU 2 8cky kdyz byly 8ckove CWcka 😀 to byl des, furt low tier :)

     • myzrael333 napsal:

      jj, takhle nějak to funguje. Když si chceš slušně zahrát, tak je dobrý o takových věcech vědět a přizpůsobit se. Vytáhnout třeba 6-7ku.

    • bykop napsal:

     V danou chvíli čeká na bitvu 900 lidí na mém tieru. Přesto mě to hodí proti desítkám. Když pak vezmu 10ku, také tam čeká tolik lidí. Problém tedy jaksi nebude v počtu hráčů, ale v neschopnosti WG udělat pořádný MM. Prý aby se zbytečně dlouho nečekalo na bitvu. Klidně si na bitvu místo 5ti vteřin počkám minutu, když si pak víc užiju bitvu. Opravdu s osmičkou ve stocku jet proti týmu kde je nadpoloviční většina 10tek je trochu nezáživné.