5. 4. 2015

– odpor terénu sa určuje podľa toho, aký povrch je presne pod stredom podvozku tanku
– sovietsky prémiový stredný tank T-54 Prototype je už dokončený na teste aktualizácie 9.7 – v skutočnosti si štatisticky vodí lepšie ako ostatné prémiové tanky ôsmej úrovne (podľa štatistík testovacieho serveru, ktoré nikdy nie sú rovnaké ako na ostrom serveri, keďže na teste málokto hrá tak, ako by hral na ostrom serveri, pozn. madman_24)
– stále sa pracuje na cene T-54 Prototype

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/04/05042015-q.html

Napsal madman_24

Hráč World of Tanks od apríla/dubna 2012 a člen klanu CS Army od augusta/srpna 2012. Zároveň zástupca šéfredaktora najlepšieho WoT webu v Československu.

11 komentářů k “5. 4. 2015”

 1. el barto napsal:

  To bude palka min.11 000 goldu,ale uvidime

  • carramba66 napsal:

   V datech hry je zatím cena 11 600 goldů. Podle mě to za ty peníze nestojí, ale lidi to budou kupovat, protože je to „T-54″. Takových 8000 by podle mě bylo odpovídajících.

  • Gorilak napsal:

   Je to streďák tak nech stojí tak ako CDC , Panther a SuperPershing … Nechápem čo riešia

   • Lukass napsal:

    Řešej že si vede až moc dobře na to aby stál stejně jako SP, P8.8, nebo STA2
    Panther88 měl původně stát taky cca 11000G, ale nakonec se provalilo jakej je to crap – nemálo hráčů brečelo co si to koupili a tak se cena změnila, což bylo rychlejší řešení než ho buffovat 😉

   • Stanislav Patsyuk (s. Charibert) napsal:

    Ak by ste videli potenciál nabaliť sa na naivite zákazníkov, tiež by ste ho využili. Ako stojí čínsky T-34-3 viac ako 40 eur, predpokladám, že podobne bude stáť aj jeho sovietsky náprotivok.

 2. Honza napsal:

  Podle mého,je cdc lepší.Ze začátku testu tam 54 běhalo hodně ale pak byla převaha cdc.Mám matildu IV za 75 Kč a tam už jsem posádku vyjezdil pro 3 ruská medka.Je to jen reklamní tah a cdc je určitě zábavnější.

  • borakira napsal:

   jj na trenovani posadky je dobra. Je krapet OP a navic ma bonus za nizky tier. Nevyhodou je jiny zpusob hrani nez vyssi rusky MT (je to spis HT s uzasnou depresi) a nevydela tolik kreditu jako T8.

   • godo2 napsal:

    Záleží na štýlu hráča. Niekto rád bojuje v predných lniach a tomu je cdc na hovno.

 3. leeroy86 napsal:

  Cdc je zabavnejsi a t54 je linej srot s vezi t44 . radeji amx cdc nez t54

  • Smrtka GT napsal:

   svatá pravda, akorát škoda že posádka z AMX nefunguje pro ruské středáky… ono totiž vůbec nejde o statistiky ale o to kde si máš trénovat posádku pro ruské středáky a že jich je požehnaně…