4. 9. 2015

– v 9.10 je bug v sniper režime (mierenie je akosi nesprávne, ale popis je nejasný), vývojári diskutujú, či problém vyriešiť miniaktualizáciou, alebo nie
– tiež je v hre bug, pri ktorom sa kamera „prilepí“ na modely, ktoré majú veľmi vysoké antény (T29, T30 a ďalšie), bude to opravené
– vývojári sú spokojní so súčasným rozložením presnosti diel v hre
– žiadne plány na zmenu systému presnosti hry
– mantlet dela tanku VK7201 nie je bugnutý (pár hráčov hlásilo, že je veľmi jednoduché ho penetrovať)
– je možné, ale nie isté, že pancier tanku VK7201 bude zmenený, keď bude tank prerobený do HD
– podľa všetkého filter slov nefunguje pri aplikovaní na zmeny mien
– budú pridané dynamické charakteristiky tankov (meniace sa na základe nastavenia modulov)
– bude pridaný systém klanových správ (fórum správ)
– bude pridaný náhľad vozidiel (ktoré nemáte v garáži)
– Storm sľúbil, že WG bude brať ohľad na priania hráčov väčší ohľad ako kedykoľvek predtým. Neznamená to, že reakcie budú okamžité, ale určite budú.
– Storm tvrdí, že je extrémne nahnevaný (použil aj silnejšie slová) z toho, ako každá aktualizácia prichádza s pádmi atď. Na druhej strane, tvrdí, že má okolo 5000 bitiek, počas ktorých zažil dokopy len jeden pád.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/09/04092015-q.html

Napsal madman_24

Hráč World of Tanks od apríla/dubna 2012 a člen klanu CS Army od augusta/srpna 2012. Zároveň zástupca šéfredaktora najlepšieho WoT webu v Československu.

13 komentářů k “4. 9. 2015”

 1. SupertCZ napsal:

  – v 9.10 je bug v sniper režime (mierenie je akosi nesprávne, ale popis je nejasný), vývojári diskutujú, či problém vyriešiť miniaktualizáciou, alebo nie -> Tady neni o cem diskutovat, tak tezky nasadit miniaktualizace ktery odstrani celkem zavazny problem?

  • Adrike napsal:

   Asi ano, tiez nechapem kde zas je problem, ale pokial je tento clanok pravdivy a WG zacne respektovat hracov a prida aj ten dynamicky nahlad, tak urcite to bude fajn a hraci budu spokojnejsi a nebudu furt pičovat jak stary dlaždiči 😀

  • Adrike napsal:

   A dufam ze to respektovanie sa tyka aj EU serveru a EU hracov lebo inaka fakt uz naseru a uz to aj odinstalujem potom 😀

  • beroun napsal:

   Nevím, já každopádně ten bug nenašel, třeba to má jen málo lidí, a nevyplatí se jim to… kdo ví

 2. Pet424 napsal:

  Storm ma 5000 bitek? oh mam vetsi skill 😀 !!!!!

 3. SuperRAPIT napsal:

  Zdá se mi to, a nebo díky distribuce map je dvojkový Renault (artyna) moc op? Jenom že jsem dnes udělal na Himlu přes 700 dmg a zničil jsem 4 tanky (mezi nimi byla T-82, kterou jsem dal za full hezky do boku), a to ještě nemam koupeny aiming a posádku na 100%. No nevím, jak ta Anglická dvojková artyna, ale tato francouzská artina rychle zaměřuje, rychle střílí a dokáže díky velkému oblouku střílet na delší vzdálenosti i za barák.

  • beroun napsal:

   FT BS je OP artyna, mě nabíjela za 6,87s… nejrychleji nabíjející artyna ve hře 😀 já jí hrál ale už před několika měsíců… A pravda je že Doly a Mittengard nejsou zrovna špatné mapy pro artyny… Mám Loyd GC (nabíjí a zaměřuje trochu pomaleji než FT BS, za to má větší odměr do stran a super dohled), a taky se mi hraje fajn…

 4. Hacker napsal:

  No to je, ale překvapení patch a zase bugy a hlavně v zaměřování a snip-režimu. Není náhodou problém s lepením zaměřovače k okrajům (modelu krajiny) a teď ještě tohle lepení na antény tanků, jejich další vymyšlenost, hlavně že v další bodu napíšou „– vývojári sú spokojní so súčasným rozložením presnosti diel v hre“ aby ne, když tímhle jí pěkně domrší a mohou si jen mnout ruce a svádět to na bugy, které neopravní ani v dalším patchi.

 5. karlosak__cz napsal:

  neodehral tech 5000 bitev v nejake jiné hre ? řekl mu někdo ze myslime pad WOT do Wind. – a ne pad v opilosti ze zidle na zem ? me to v tomto vydani pada kazdou 6-10 hru, nejčastěji při navratu z bitvy do garaze, když neodejdu před koncem a cekam na konec bitvy a na výsledky, ale lepsi jak pul roku zpatky kdy to padalo při vstupu do bitvy :-D, ale abych neskuhral minulej patch to nepadalo téměř vůbec.