29. 7. 2016

Odměna za „náborový program“, tank T95E2, dostal po přechodu na HD mírný buff.

Polský technologický strom bude pravděpodobně přesunut na rok 2018, protože je obtížné uspokojit hráče a vytvořit něco, co nebude úplná sci-fi. Navíc je nesmysl vytvářet další klony existujících tanků, jak by se asi v případě polského stromu stalo, protože již na tieru VII a hlavně VIII-X by se objevovaly jen modifikované tanky SSSR. S polskými projekty, které se podařilo shromáždit, by vznikl bizarní strom, ve kterém by na sebe navazoval: LT – MED – TD – HT – MED. A vydat se tímto směrem Wargaming nechtěl.

Švédové budou mít velmi unikátní strom, pro který bude charakteristická mobilita a velká deprese děla. (Všimli jste si, že ve hře je již ikonka pro výběr švédských tanků?)

Wargaming plánuje zavedení mnoha nových map.

Marketingové oddělení má v plánu nové unikátní prémiové tanky: KV-4 KTTS, Pz. Kpfw. III Ausf.K, AMX M4 mle.49 a Rheinmetall Skoprion G.

Na některé z těchto věci si ale budeme muset trochu počkat, protože WG má prý v plánu hlavně zlepšení herních mechanismů a hratelnosti.

Napsal mamys

Ve skutečném tanku jsem strávil skoro dva roky, ale WoT mě přesto nebo možná právě proto baví.

33 komentářů k “29. 7. 2016”

 1. 666 napsal:

  WG ma teda problemuy :-)
  Delaji, jako by i cz/sk strom nebyl scifi.

  • saturn897 napsal:

   Je rozdíl mezi sci-fi a tanky, které byly na plánovány jen na papíře.

  • David napsal:

   Jaké Sci-fi? Některé Cz tanky existovali, a ta zbylá část byla na papíře (už byly o tom nějaké podklady, podle čeho se Wargaming řídil)

   A navíc.. Třeba Hetzer (i když je v Německém stromu) je jen český tank.. Německu nikdy nepatřil

   • Geokex napsal:

    Hetzer byl sice vyráběn na území dnešní ČR a je to tank postavený na podvozku ryze českého LT 38, ale vyráběli ho němci a sloužil v německé armádě. V té československé až po válce.

 2. 19fecko92 napsal:

  Všimli jste si, že ve hře je již ikonka pro výběr švédských tanků?
  aj naverbovat posdku na tank

 3. Cj007 napsal:

  „Na některé z těchto věci si ale budeme muset trochu počkat, protože WG má prý v plánu hlavně zlepšení herních mechanismů a hratelnosti.“

  jinými slovy sanbox = propadák

  • saturn897 napsal:

   A to usuzuješ podle čeho, že „snadbox“ byl propadák?

   • Fluttershy_pony_ napsal:

    Že většina hráčů (platících) by po přidání věcí ze sb by odešla

    • urzi napsal:

     A to vies odkial?

    • saturn897 napsal:

     tak fluttere zajímalo by mě, odkud jsi to zjistil, a k tomu stále tím nevysvětluješ proč to byl propadák, jestli víš že to bylo kvůli něčemu, tak řekni i důvody, proč např. ti platící hráči by chtěli odejít?

     • Andrey_P napsal:

      Nevím, jestli platící, ale všichni co mají mozek a nebojí se ho používat ano. Hlavní zvěrstvo sandboxu je umocnění RNG o 10 řádů výš než je teď změnou distribuce střel v zaměřovacím kruhu.

     • Tobi_1989 napsal:

      Andrey_P:

      tak kdyby např. dělo s přesností 0,4 a nešní distribucí bylo nově jako 0,20 s „rovnoměrnou“ distribucí (a z 0,3 děla by bylo 0,15 atd.), tak by to bylo naprosto OK – střelba na „siluetu“ by neutrpěla, jelikož sice by padaly střely všude po zaměřovači, ale ten by měl poloviční rádius a naopak by se tim značně omezily snapshoty, protože u děla rozmířeného za jízdy a při otáčení věží by ta střela už nebyla distribuovaná rovnoměrně po kruhu s rádiusem 0,2/100m, ale třeba 3,
      5/100m.

      Jinými slovy, pokud by nerfli distribuční vzor a odpovídajícně buffli hodnoty přesnosti (momentálně 90% střel padá do vnitřních 60% průměru, takže 40% buff přesnosti + rovnoměrná distribuce střel by vlastně byl buff za okolností kdy nestřílíš na 10x10cm weakspot na 200m), tak by mi to osobně vůbec nevadilo…

     • borakira napsal:

      ja jsem platici hrac … 8Tier premiaku mam spoustu … a proc bych odesel?

      pokud se zmeni parametry zakoupene veci bez kompenzace vraceni penez tak uz z principu jdu pryc … je to jedina obrana proti WG aby to neudelal. Minulost resit nejde ale kdyz odejdu uz si nikdy nic nekoupim a o to jde.

      proto WG SB stahnul. Lidi jako ja prestali nakupovat a nakupovat me jeste nepresvedcili zacit. Hra je za me OK (z pohledu ze se nemusi menit parametry tanku) at se zameri na vyvoj hry.

      No a SB se mi ani nelibil … kdyz si predstavim ze moje oblibeny medko ktery jsme si vyexpit zkryplej tak jsem zasadne proti.

      Nechapu proc neudelaji privetivejsi MM aby napr Mause nehnali na prokorovku atd … ve meste ma pancire az az ….

      stejne osobni mise na artyny je kravina …. nez aby je zrusili tak predelaji hru? 😀 …. sorry ale to ne

     • saturn897 napsal:

      borakira
      Tak SB nebyl vůbec ve své finální verzi, to co jsme tam viděli se vůbec nemusí dostat do hry, což si 99% hráčů neuvědomuje. SB neni jen na týden nebo dva, je to několikaměsíční možná i delší projekt, který by měl zlepšit hru, zlepšit roli pancíře ve hře, vyřešit problém, po kterém volají odpůrci artyn – one shot od artyny, atd.
      K zrušení artyn nedojde, protože bitvy by se staly víc zakempené a dost často by končili remízou z důvodu vypršení času bitvy.
      s MM pro HTčka jako je maus aby dostávaly jen městské mapy by byl problém, jelikož pak by lidi požadovali to samé i pro ostatní tanky a to by nedělalo dobrotu + pravděpodobně by byly problémy nalézt bitvu

 4. Rejnok1 napsal:

  A mě Sandbox tak bavil…

 5. k0n0p napsal:

  PzIII K byla před par dny ke koupi na NA serveru, tak nevím na co eu server čeká.

 6. Prduch napsal:

  CZ strom sci-fi není.

 7. Brechli napsal:

  Zlepseni hratelnosti, hah… Ti me opet pobavili…. Stejne z toho vzejde jedno velky….

 8. ESSENS_SLOVAKiA napsal:

  na swedis panzzer sa max tešíme,
  za kolektív essens slovakia
  všetko naj k vianociam;)

 9. beroun napsal:

  By mě zajímalo čím je Pz. III K „UNIKÁTNÍ“

  • Andrey_P napsal:

   tím, že je horší než jeho konkurenti (Pz T-25 a Turán) a bude se prodávat za balík peněz 😀