29. 6. 2015

– Storm potvrdil: v aktulizácii 9.9 nedôjde k oprave problému s nábojmi preletujúcimi cez tanky
– Storm potvrdil: Mäuschen pravdepodobne nenahradí VK4502B, ale zatiaľ nebolo učinené žiadne finálne rozhodnutie, to isté platí pre nerf penetrácie (zatiaľ nie je nič plánované)
– rozhodnutie o tom, či Mäuschen nahradí VK4502B nadobudne účinnosť „o niekoľko dní“, podľa Storma ide o „politické“ rozhodnutie
– Mammut určite nebude náhradou Mäuschena pri výmene VK4502B
– ďalšie odstránenie normalizácie by vôbec nepomohlo situácii okolo panciera, už aj tak je dosť nízka
– vývojári pracujú na nových mapách
– ešte bude viac verzií módu dominácia
– napriek všetkému bude Mäuschen v druhom kole testovania 9.9
– v príspevku o odstránení Mäuschena bola poznámka, že odstránenie bolo Evillyho nápad. Ten však tvrdí, že určite to nebolo len jeho rozhodnutie.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/06/29062015-q.html

Napsal madman_24

Hráč World of Tanks od apríla/dubna 2012 a člen klanu CS Army od augusta/srpna 2012. Zároveň zástupca šéfredaktora najlepšieho WoT webu v Československu.

16 komentářů k “29. 6. 2015”

 1. Imperátor napsal:

  nevim proč je tolik povyku kolem IX, která se stejně nepoužívá v žádných klanových hrách a na zábavu si představuju něco rychlýho a ne se plazit 20 km/h

  • strelec1999 napsal:

   tak vkb neni zas tak pomalé a je to velice dobrá heavy na mise a myslím si že je hratelnější než maus

 2. carramba66 napsal:

  Včera jsem s tím jednu bitvu dal a nepřišlo mi to až tak hrozný, dementi na publicu tě dingaj a ty jim tou 128 dáváš, dokud někoho nenapadne tě objet. Ale to už je většinou po bitvě.

  • gunsmaster napsal:

   Ano, samozřejmě že ti to nepřišlo tak hrozné carramba66, když ten tank je v současné době tak trochu OP … :-)

   Možná, že opravdu kanón není nejspolehlivější a mobilita není nijak slavná. To přiznávám. Ale ten pancíř … Když ten hráč, co s ním hraje, není úplný noob, tak si dokáže stoupnout tak, že zepředu ho téměř nejde penetrovat a ruku na srdce, na většině map ve WoT to s tím objížděním také není tak slavné, pokud máš alespoň minimální podporu spojenců.

   Shrňme si pancíř zepředu: Vana je v podstatě neprůstřelná, ten slavný kulomet na čelním plátu je téměř nemožné trefit (když se hýbe … a to je samozřejmé, že kvalitní hráč se hýbe) a nakonec věž, kde je malá věžička, která je v podstatě jediným místem, kde se dá VK s trochu větší jistotou penetrovat zepředu (mimochodem i s ní se dá trochu hýbat a znesnadnit tak střelbu)

   Teď mi prosím řekněte, jestli se vůbec někomu může jevit tank VK4202B tak špatný, jak ho někteří hráči popisují a jak ho popisují někteří hráči v mém okolí. (nemyslím teď a tady NIKOHO konkrétního a neberte to jako útok, ale pouze takový rýpavý komentář :-) )

  • Wotan napsal:

   podle me BRUTAL TANK – naprosto stejny jako muas – akorat s lehce horsim delem (128) a horsi mobilitou — pochopitelne kdo to hraje se 150, tak je s prominutim vul (ano ma neco do seve, ale v bitvach 8 tieru :D) – a kdo rika ze je papirovy – PROSIM uvedomte si ze se jedna o test saervwerer kde vic jak 90% strel jsou goldy! 😀

 3. Pavel napsal:

  Hrozný buzeranti, jen mlžej a mlžej. Stačil by jedinej rozumnej člověk a hra by mohla v klidu šlapat. V tomto problému stačí jen ponerfovat gold ammo, trochu oslabit základní pene medek a Mauschenovi dát více života a sebrat weakspot. Myšlenka hotová za 5 sekund a může se jet. Ale těžko to vysvětlovat těm zdegenerovanejm bělorusákům.

  • Tomas napsal:

   No nebo sebrat všem tankům weakspoty, odebrat premiovou munici ze hry, mauschenoj dát víc života a nasekat co nejvíce map, kde tě nikdo nemůže napadnout zezadu nebo z boku. To by se ti líbilo. Stát a dingat jako opice. :)

 4. MrCokkie napsal:

  Kdyby to bylo tak jednoduché…

 5. MArtin napsal:

  Kdyby na tu dominanci dali aspon nejake mise, aby se tim dalo aspon kapku vydelat. Tak jak to bylo na 8bitovkach, tam hra byla abavnejsi a diky misim clovek i vydelal.

  Takhle je dost otrava hrat s desidkama s kteryma jsi ve vysledku rad ze neprodelas. = ztrata casu

 6. Buldozer napsal:

  Mäuschen z největší pravděpodobností nebude, ale chystá se další záměna (připravuje se tajně již delší dobu, bylo to takové malé tajemství) a velmi pravděpodobně k ní časem dojde: A který, že tank bude ten nešťastný? Prozradím, bude to tier 10 německé medko – E 50M! Výměněna bude za poválečná projekt Blohm Voss Concept, s tříčlenou osádkou a automatickým nabíjením. Vozidlo bude mít také velmi účinný čelní pancíř – sklopený pod velkým úhlem a s implementací představného. Prostě nádhera.. A taky to máte:
  https://www.youtube.com/watch?t=294&v=24Vonde82M8

  • Kardel napsal:

   To si delas srandu ne ?

   • Buldozer napsal:

    Bohužel nedělám, moje zdroje jsou velmi spolehlivé a o případném nahrazení se vedou diskuze minimálně 6 – 8 měsíců.