26. 5. 2015

– na európskom serveri bude aktualizácia 9.8 vydaná zajtra. Môžete si o tom prečítať tu.
– Storm potvrdil: Mäuschen nahradí VK4502B, nie Mammut
– výmena VK4502B za Mäuschen: „keď to bude, tak to bude“
– niektoré vozidlá v hre majú v reále na určitých miestach na sebe plátno (alebo inú tkaninu) (hlavne na mantlete). Storm tvrdí, že toto v hre nie je kvôli tomu, že textúra tkanín sa nezobrazuje správne, toto bude časom opravené.
– ruský hráč hlási, že v 9.8 sa stretol s problémom, pri ktorom dostáva akýsi divný spam textu, tvrdí, že nepoužíva módy. Storm tvrdí, že na jeho strane je všetko v poriadku.
– aj pri vypnutých tieňoch sa jeden tieň vypnúť nedá, a to ten pod tankom
– podľa všetkého aj pri opustení dynamickej čaty počas bitky by sa mali individuálne misie založené na čate rátať

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/05/26052015-q.html

Napsal madman_24

Hráč World of Tanks od apríla/dubna 2012 a člen klanu CS Army od augusta/srpna 2012. Zároveň zástupca šéfredaktora najlepšieho WoT webu v Československu.

15 komentářů k “26. 5. 2015”

 1. 12Stig12 napsal:

  Storm potvrdil: Mäuschen nahradí VK4502B, nie Mammut – Mammut podle mě nahradí VK4502A

 2. Maulincio napsal:

  Mám pocit že se Stormovy pěkně práší od huby! To někdo něco řekne on to hned vyvrátí a za pár dnů s tím příde jako s velkou novinkou. Nebo on něco řekne a za pár dnů to je stejně jinak… Přece jen člověk na jeho pozici by měl vědět první poslední, a když ne tak to aspoň neroztrubovat do světa.

  • Austrach napsal:

   Prosím tě Maulincio. Vypadá to že jsi asi nikdy nic nedělal. Přece i když dělám něco zcela sám, mohu být téměř u konce svého projektu s výsledkem nespokojený a nakonec ho zcela předělat. Z toho si můžeš udělat malý obrázek toho, ke kolika změnám musí docházet v projektu, na kterém se podílí tolik lidí. Pokud nemáš nervy na tyto změny, nikdy nečti stránky kde se píše o vývoji a počkej si na výsledek.

   • Maulincio napsal:

    nejde mě ani tak o vývoj spíš o to, že ve firmě si tak ňák každej říká co chce… tak buď mluví jeden a nebo všichni, ale o tom na čem se domluvijou. Kdybych si na závodech pouštěl hubu na špacír, tak mě za chvilu vyhodijou.

 3. MarfyArt napsal:

  Absence plátna… To ano… Když jsem viděl HD Leoparda 1 bez plátna nad mantletem, byl to pro mě trochu šok… :(

 4. MarfyArt napsal:

  Když už tu byla zmíňka o výměně VK4502B za Mäuschen… Co jsem pochopil, tak zatím není jasné jakou top zbraň bude Mäuschen mít… Ať už ale bude mít jakoukoli jinou než VK4502B, ztratí se výhoda paralelního odemčení stejné zbraně u německých heavyn. Nyní, když mám odemčené top dělo u E-75, to stejné se mi odemkne automaticky i u VeKy… Ať už to bude jakkoli, určitě bych doporučil všem majitelům E-75 co si jedou i druhou větev na Mause si rychle koupit a vyexpit VK4502B do topu. Záměna by pak logicky měla zohlednit celý tank včetně top děla ať už bude jakékoli… No, ale kdo ví jak to nakonec bude… :)

  • carramba66 napsal:

   Bude mít 150mm houfnici z E-100

   • MarfyArt napsal:

    Hmmm… Takže o důvod více si pospíšit s koupí a uvedením VK4502B do topu. Tedy pokud někdo chce ušetřit poměrně dost XP za expení top zbraně… :)

    • MarfyArt napsal:

     Majitelé E-100 by to tedy měli mít teoreticky odemčené také… nezbývá než doufat, že to dělo bude stejné…

 5. auron321 napsal:

  dnes po aktualizácii som dostal gratuláciu ku 2000 bitiek aj ked mam 3900,je to nejaký bug?

 6. Eugenio napsal:

  Taková pitomá otázka… co je tieň?

  Jaksi pocházím ze západních čech kde už se mluví skoro německy a jaksi neovládám tuto (slovenština) divnou řeč 😀

 7. predators666 napsal:

  tieň = stín ,