20. 5. 2015

– je možné, že dnes začne tretie kolo testovania aktualizácie 9.8. Aktualizácia 9.8 príde ešte v máji/květnu, „ak všetko pôjde dobre.“ Nie je isté, či mód dominácia príde v aktualizácii 9.8, možno o niečo neskôr.
– v apríli/dubnu WG stúpilo do partnerstva s ďalším bieloruským vývojárom hier, Melesta Games (vývojár oddychových a mobilných hier, ich najznámejšou hrou je Farm Frenzy s 300 miliónmi nainštalovaniami). V podstate to znamená, že WG bude producent a Melesta vývojár.
– najrýchlejšie rastúcim segmentom herného obchodu sú mobilné hry, WG tejto časti venuje veľa pozornosti, ide o jeden zo strategických gólov WG
– celkový príjem z mobilných aplikácií v roku 2014 presiahol 25 miliárd dolárov
– rozhovory o spolupráci trvali veľmi krátko, začali v decembri/prosinci roku 2014
– cieľom tejto spolupráce je zpopulárnenie mobilných hier
– WG si je vedomé toho, že úspech World of Tanks sa pravdepodobne nebude opakovať, ale ich cieľom je vytvoriť hru, ktorá sa priblíži k tomuto úspechu. World of Warships zatiaľ vyzerá dobre.
– wotleaks server hlási, že „spoľahlivé zdroje“ (čo v podstate znamená leakeri zo supertestu) tvrdia, že pribudnú dva nové herné módy – free for all (každý proti každému) a tímový deathmatch (na špeciálnych mapách)

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/05/20052015-q.html

Napsal madman_24

Hráč World of Tanks od apríla/dubna 2012 a člen klanu CS Army od augusta/srpna 2012. Zároveň zástupca šéfredaktora najlepšieho WoT webu v Československu.

22 komentářů k “20. 5. 2015”

 1. BananakCZ napsal:

  *týmový

  • chupac_44 napsal:

   Celý článok je v Slovenčine, prečo by mal byť „team“ napísaný v Češtine?? :-)

  • patasek napsal:

   Uff, to máš odvahu kontrolovat SK pravopis, já tam studoval 4 roky a netroufl bych si.

   • chupac_44 napsal:

    To je dlhodobo známy fakt, Slovák po roku žitia v ČR mluví a Čech po 10 rokoch žitia na Slovensku mluví tiež 😛

  • steveboss napsal:

   BananakCZ : Inteligent, fakt… :-)

 2. veverkistanec napsal:

  Hlavne ne kazdej proti kazdymu. To by byl masakr

 3. Lukass napsal:

  Kde je muj zelenej Tiger?! 😀

 4. marhi napsal:

  Řekl bych, a je to jen můj subjektivní dojem, že chlapci z WG vymýšlejí čím dál větší kundoviny…..
  Týmovými misemi počínaje a tím novým modem konče. Mě stačí public a normální bitvy, ale když si to kucí žádají tak to i nakonec dostanou.

 5. Buldozer napsal:

  Mé zdroje říkají, že další fáze testu začne nejdříve zítra, spíše v pátek . Pokud vše dobře dopadne, 9.8 přijde 28.5.2015

 6. jmeno1 napsal:

  – najrýchlejšie rastúcim segmentom herného obchodu sú mobilné hry, WG tejto časti venuje veľa pozornosti, ide o jeden zo strategických gólov WG
  Ten kdo to překládal by si měl zapamatovat, že v tomto kontextu se v angličtině používá slovíčko „goal“ jako cíl (pro slováky cieľ). Pak ta věta dává smysl.

 7. Austrach napsal:

  Death Match už ve hře asi je, protože tuhle se hned po odpočtu na naší základně strhla taková bitka, že jen několik nejzbabělejších stačilo šťastně utéct umřít do náručí nepřítele.

 8. Roman napsal:

  Jaký máte názor na SD a HD herního klienta. Nebude lepší počkat až bude HD klient odzkoušený. Většinou novinky od WG mají ze začátku problém.

  • Austrach napsal:

   Jdu nekompromisně do HD. Jediné co se mi doma krutě cuká je moje manželka když zapnu WoT.

  • Buldozer napsal:

   SD klient bohatě postačuje, vyzkoušeno na testu. Zobrazuje grafiku daleko lépe než ten současný, mám jej nastaven na full grafiku a fps se pohybují mezi 75 -90, zatímco v současné době ve hře, při středním nastavení jedu 45 – 55 fps.

   • Austrach napsal:

    Když to vezmu vážně, tak grafiku teda vůbec neřeším. Navíc mám stabilně vypnutou trávu aby mě nerušila při míření. Škoda že nejdou vypnout stromy :)

    • Buldozer napsal:

     Tak stromy vypnout jdou a vypnout jdou i další věci. Jen musíš použít módy :)

     • romikuscz napsal:

      Dokonce můžeš met jen kmeny bez listi,…… výrazný vliv na fps.

     • Austrach napsal:

      To jste mě dostali. To ale není fér. Mámo vždyť oni mě někteří vidí, po spotnutí v lesíku, jak na letenské pláni.

   • Roman napsal:

    Jestli tomu dobře rozumím tak SD verze je to co máme nyní akorát neobsahuje textury pro nejvyšší rozlišení. HD verze se bude stahovat mnohem déle, zabere vice místa na HDD a je to stále jen beta verze. Kolik lidí nyní jede hru na max?