20. 4. 2015

– podle Storma je příspěvek, týkající se nových skillů/perků, fake; jeho zdroj je však podle autorů velmi spolehlivý, takže je možné, že se jen uvnitř WG o něčem diskutuje a ke Stormovi to ještě nedoputovalo
– Storm potvrdil, že v 9.8 nebude žádný nerf penetrací
– modely, které WG ukazuje hráčům na webu, aby je nalákal na nové tanky, jsou stejné, jako ve hře, pouze textury jsou ve hře o něco horší
– Storm k PR texturám: „Skutečně potřebujeme ve hře textury v rozlišení 4k?“; odkazuje na minimální rozdíl v kvalitě úsťvé brzdy, který je např. vidět na těchto obrázcích

Ve hře

PR obrázek s vysokým rozlišením textur

– Storm neví, jestli bude FCM 50t odebráno z eshopu
– jeden z hráčů poznamenal, že IS-5, který se bude rozdávat za další CW minikampaň, je příliš dobrý, Storm na to reaguje: „Pokud by to byl standardní premiák, vsadím se, že byste nadávali, že je to shit.“; co je na tanku zvláští, je exkluzivita
– na T34 v HD se pracuje, co se týče pancíře, nebudou žádné větší změny
– Storm potvrdil, že klientská část engine BigWorld bude upravena, aby vypadala spíš jako pro rok 2015
– podle Storma je možné u mnohem většího počtu tanků, než jen u VK4502B, spoléhat na pancíř
– Super Pershing dostane buff pancíře, nebude žádný kompenzační nerf

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/04/20042015-q.html

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

13 komentářů k “20. 4. 2015”

 1. Lukass napsal:

  Storm neví, *kdy* bude FCM 50t odebráno z eshopu

  Hádám že příde supervýhodná nabídka JagTig88 + FCM + IS6? 😀

  • feri napsal:

   a dajú to do balíka s 20.000 goldami za cenu 200 eur…

 2. Unikitty_CZ napsal:

  No vida SuperŠrotu zase vrátí ten jeho troll pancíř. Ale i tak mu to stejně moc nepomůže. A zase je to tu deja vu, říkal jsem hned na začátku že je to blbost ho takhle nerfovat, že ho to zkrátka zničí. A hle zase se opravují ts blbosti co WG v patchi 0.8.6 a 0.8.7 kdy se dal prodat zpět za goldy. Zkrátka je to už trapný.

 3. jirka napsal:

  Ať si ty hi-res textury strčej někam když nejsou ve hře. Že se ta hra nedá v poslední době hrát je proti tomu zřejmě detail, hlavně že se točej prachy na WG účtu..

  • Ortegous napsal:

   Co tím myslíš, že se nedá hrát? Jinak jen dobře že SP bude mít lepší pancíř pro všechny, co ho mají, tak je to potěší.

   Jinak si nemyslím, že super HD rozlišení potřebujete při hře, kde vnímáte všechno okolo a nejde Vám tolik o každý škrábanec na Vašem tanku.

   • hoholu napsal:

    no jo ale lepsi grafika= vetsi narocnost = lagy= prisun penez WG

    • Kimideath721 napsal:

     Si myslis ze když mi budem mít lagy ze jim to vydělá prachy ? a jak OMG… -_-

     • feri napsal:

      netrafíš = viac strieľaš, aspoň si myslím že tak to myslel

     • jirka napsal:

      Co mají lagy společnýho s penězma pro WG omg? Já myslel spíš že ty HD textury jsou Potěmkinova vesnice, která přivede nováčky ke hře v takovým množství, že se pak WoT nedá hrát.. Už jsem to napsal dost jasně? Více nových hráčů=potenciálně více peněz.. Srozumitelné?

    • jirka napsal:

     Možná by WG mělo investovat prachy třeba právě do hardware a necpát je grafikům za textury, který jsou jen pro propagaci a který nejsou ve hře, tak jsem to myslel. Celá politika WG je vadně postavená na masovym získávání novejch hráčů narozdíl od udržení si starejch hráčů… To mi vadí. Mají „mazáci“ snad něco navíc od WG narozdíl od nováčků? Nevšiml jsem si..

     • Ortegous napsal:

      Ahoj Jirko,

      na to sis odpověděl sám. Důležité je získávat stále nové a nové zákazníky. Stávající zákazníci odejdou, možná se vrátí nebo také ne. Mnoho zkušených hráčů nemá již ani potřebu investovat fin. prostředky do hraní WoT, proto se pro WG stávají neziskovou skupinou. Takže se radši zaměří na tu skupinu „potenciální“, kde finanční prostředky získají :) Dle mého to není až tak nelogické. Jelikož WG jede model free to play, a nemají měsíční poplatky za hraní, tak peníze nějak získávat musí.

      Což samozřejmě nemusí korespondovat s naší vizí hry jako takové :-)

      S tím bohužel nic neudělám, maximálně můžeme založit vlastní herní studio a vytvářet vlastní model :-)

      Ort.

 4. MrCokkie napsal:

  Tak udělejejte svojí hru , a dejte si tam co chcete . Místo hraní si neustále stěžujete

 5. Temp napsal:

  To je pěkná blbost. Pokud používáš Win7/8, tak poznáš dvoujádro od jednojádra celkem spolehlivě. WOT totiž poběží na jednom jádru a všechno ostatní na druhém. Kdybys to hrál na jednojádru, tak ti wokna, skype, firefox i teamspek budou žrát výkon z WOTka, ale na vícejádru si bue WOTko chrochta blahem na svém/svých jádrech. Mám dvoujádro a WOTko mi teda běží na obou. Na jednojádru to moc hratelné nebylo. Vím to, protože jsem na něm začínal s WOTkem.