17. 5. 2015

– Storm poskytol jedno vysvetlenie: keď 120mm náboj zasiahne 40mm bočný pancier + 25mm pancier pásov, hrúbka panciera sa nesčítava, pokiaľ ide o pravidlo trojitého kalibru: pravidlo sa overuje oddelene pre každú vrstvu (čo znamená, že v tomto prípade platí pre bočný pancier)

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/05/17052015-q.html

Napsal madman_24

Hráč World of Tanks od apríla/dubna 2012 a člen klanu CS Army od augusta/srpna 2012. Zároveň zástupca šéfredaktora najlepšieho WoT webu v Československu.

17 komentářů k “17. 5. 2015”

 1. Immortal23 napsal:

  Jaaaaaaaaaaaaaj

 2. garny2 napsal:

  Zdravim,takže pouze 40mm

 3. Austrach napsal:

  Z čohoš plině aj to, že by vám bolo úplně na to samé ….. nič, aj keby stě mali hrůbku pásou rovnako 40mm a to pod akýmkolvek úhlom. Aj tak vás vykuchajů ako nějaků žabu.

 4. Larrien napsal:

  Tak jak je možné, že mě včera čistě z boku pod úhlem +- 90° dingl francouzský AMX 30??? Myslím si že střela z 50 120 z topového kanónu ráže 120mm a penetrací 257mm by ten tank musela přepůlit, ale ono ne, 30mm pancíře bohatě stačilo na čistý odraz, ani pásy to neschodilo prostě nic (podle výsledkové tabulky).
  Mám takovej dojem, že chlapci z WG k nám nejsou ve všem až tak upřímný… :/

  • Austrach napsal:

   To vypadá že jsi mu z boku trefil akorád anténu a ta se jenom ohnula a nezničila – potvora.

   • Larrien napsal:

    Hele asi jo 😀 Vzhledem k štěstí na RNG jaký mě už celej týden provází bych tomu i věřil 😀 Protože v bitvě potom se mi s Jg Pz. E-100 povedlo dát do full Leoparda1 krásných 844 dmg 😀 a to už je co říci… To už chce asi skill.

  • astík napsal:

   njn trefil si ventilační okénko 😀 přez dutou hlavu řidiče a alou druhým ven = Odmg 😀

 5. pepe napsal:

  Uz davno jsem klukum na ts rikal, ze tato hra nenI o skillu ale pouze o tom zda vam WG dopreje nebo nedopreje…Pokud si WG rekne neprobijes, pak ver ze neprobijes ani kdyby jses posral. A vsichni co ted budete remcat ze jsem akorat lama, tak si vzpomente kolikrat vy jste se pozastavili nad tim „jakto ze jsem ho cinknul do prdele?“ V teto hre neovlivnite nic zda on zapalI vas nebo vy jeho zda dostanete munici a proc. Jen pokazde kdyz vystrelite tak si hodite onou random kostkou a cekate co vam padne :-)

 6. Mates napsal:

  Ja takhle poslal 2x za sebou Amx 13 90 na pasy s T110E4,tak jsem vedel hned na zacatku ze je bitva prohrana.

  • Larrien napsal:

   Souhlas…. :/

  • Jirka napsal:

   Aneb jak jsme 13 90 dingl ze předu do věže AMX 13 90 tankem Jgpanzer E 100 a mělj sem nabito premiovou munici peneztrací 350 tuším že tam je ? …. no ono jenom když zasáhne takovejhle papírák blým apčkem který je asi tak jenom desetina toho co celkový amx tak by z amxe měl zbejt jenom mastnej flek protože ta střela by tím tankem jenom prosvištěla .. ale holt to je rng a kluci z wargamingu …. (proto šel taky jgpz E 100 z garáže ) …

 7. frisami napsal:

  nakonec to všechno tak rozeserou, ze se jim na to lidi vykašlou… kdysi jsem si poridil nejaky tank kvůli jeho parametrum, a ted mam v garazi uplne něco jiného, něco nepouzitelnyho… (napr. T57 Heavy). To by nasralo kazdyho, když si něco koupi a pak prijde nejakej priblblik, a rekne, „to mas moc dobry, dekujeme za nakup a ted ti to poserem…

  • Jirka napsal:

   jojo asi proto jsem si vyjezdil superfocha abych zjistil že je uplně k ničemu po všech těch nerfech … 😀 … proto jse mtaky začal rychle jezdit medka když vidím že ty jedin zatím nechávaj jako protěžovaný … ( už i hewy stojej díky tomu za prd )

 8. 26leonidas napsal:

  Čavte. Tak toto si vychutnajte. EŠte keď slo dať do 8-čkového týmu aj tier 1 najčastejšie T1 tak som mal jednu takú SUPER bitku a to som myslel že sa po…iem. 2x po sebe som ho dal cez pási z Tiger II bez demagu uhol dopadu bol odhadum asi 110 stupňov. Len detrack. 1-vá skúsenosť s Akty X vo WoT. 😀 Dlho sme sa s klanom na tom zabávali.

 9. marhi napsal:

  Tak tady autor vyblil pěknou pí….
  Kdyby alespoň přiznal že tyhle srandy dělá rng. Včera na doměřený cíl čtyřikrát mimo. Prostě někdy nass. samozřejmě že chlapec byl na ránu.

 10. Temp napsal:

  Koukám zase plno rajčat nemajících páru o tom, jak to funguje. Když trefíte jen hranu, tak to zahlásí odraženo. Protože to prostě neletí do tanku. Podobné to je s pásy. Uvědomte si, že zásah do pásu ještě neznamená zásah do tanku. Ten tank není vsude za pásy. Jeho vana je nad zemí. Takže trfíte pás, ale za ním to letí třeba do země, nebo proletí pod tankem. Opět to nešlo dovnitř dotanku, tak to jen shodilo pás. Proboha uvěomte si, že kdyby vpro každého hráče mělo fungovat zvláštní RNG, jen aby ho nasrali, nebo mu pokazili hru, tak to neutáhne ani server od NASA. Vemte si kostky, 100 x hoďte a uvidíte, že vám občas padnou samí jedničky a dvojky a občas samý pětka a šestky. na koho to budete svádět? Na boha, že vám trolí hody? Zkrátka to tak je. Ani v realitě nebyl pancíř stejně kvalitní na dvou sériích tanků, nebo ani střely neměly na milimetr stejnou průbojnost. +- 25% na průbojnost je úplná sranda a zkušení hráči si dokáží moc dobře odhadnout, jestli to projde nebo ne a drtivá většina unicum hráčů už před výstřelem ví, jestli to projde, nebo ne. A 8 z deseti případů to tak opravdu bude.
  Naučte se mechaniku hry a nebudete překvapení.