13. 4. 2015

– Storm tvrdí, že vydanie „podobných“ HD modelov naraz nie je tak jednoduché, ako sa zdá (napr. SuperPershing a Pershing)
– Storm potvrdil, že čínske vozidlá nie sú prioritou na prerobenie do HD (jedným z dôvodov je, že väčšina čínskych hráčov hrá na zlých počítačoch). Jedinou výnimkou sú prémiové tanky.
– Storm nevie o nijakých možných buffoch tankov T-34-3 a 112
– sú plány na prerobenie herného enginu hry tak, aby lepšie pracoval na vyšších rozlíšeniach, ale zatiaľ „bez komentára“
– podľa všetkého mal Storm staré informácie: problém s mikrolagmi (aspoň teda jeden z nich) je v skutočnosti známy a bude opravený v jednom z nadchádzajúcich aktualizácií
– Super Pershing nedostane buff dela, ale sú plány na buff jeho predného panciera
– dátum príchodu aktualizácie 9.8: „keď to bude, tak to bude“
– Storm osobne nemá žiadne informácie o japonských TD (nechce odpovedať na otázky o nich)

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/04/13042015-q.html

Napsal madman_24

Hráč World of Tanks od apríla/dubna 2012 a člen klanu CS Army od augusta/srpna 2012. Zároveň zástupca šéfredaktora najlepšieho WoT webu v Československu.

13 komentářů k “13. 4. 2015”

 1. Arided napsal:

  Jo superpershovi se to hodí :))

  • BrutosCZ napsal:

   spíš než pancř bych bral rychlost a pene….ale i pancíř je dobry…

   • vošoust007 napsal:

    hm hm, jde o to že ten tank teď je ve všech směrech špatný, nemáš tam co použít, pancíř občas zatrolí, to je tak všechno, takže vyšší pene, nebo vyšší rychlost a nebo lepší přední pancíř by z něj určitě udělali tank při které by mě nebrala křeč do ruky když chci kliknout na bitva.

    • Unikitty_CZ napsal:

     Zkrátka ho vrátí do stavu jako před nerfem, zkrátka klasika. Aspoň vidíte jak dlouho jim trvá než opraví takovou očividnou hovadinu co provedli s patchem 0.8.6. Aspoň ten SuperŠrot šel prodat za goldy. Ten tank je v současně době úplný křáp. Nemá to dělo, nemá to rychlost, nemá to obratnost a nemá to pancíř. Před tím nerfem se mi s ním stávalo že mě s ISU s „Bludimírou“ do spodku zkrátka neprobil. A to byla hlavní výhoda. O tu přišel a je to tank z leknutí.

 2. yeahbabyyeah_sk napsal:

  To je pičovina! Tak oni potichu nerfnu SP pancier tak že ma penetruje všetko čo ma trafí.. a je jedno či je to od IS3 alebo KV-85 s 122mm – vrátane mantletu dela, a potom oznámia buff ktorý aj tak ničomu nepomôže.. Keby sa radšej zamerali na ten retardovaný MM a ostatné problémy ktoré by aspoň trochu zlepšili hratelnosť.

 3. coolbfrthb napsal:

  Pancíř troolí hlavně u CDC, podařilo se mi dingnout Cearnarvona.

 4. majan napsal:

  Lidi, nebrečte pořád nad MM, pořád píšou, že se to měnit nebude. Bohužel…
  Co se týká SP, nerad ho potkávám i teď. Zase tak jednoduché penetrovat ho není. Když je kopulka, tak to jde, jinak je to docela špatné..
  Spíše by mě zajímalo, kdy vymění ty britské 10 tier HT a MT. Mluvilo se o tom už před rokem a pořád nic :-(

 5. wilda napsal:

  14.4. dopoledne: IS-7 ( 4 schopnosti posádky) = 10 her = 14x pásy dole, 6x mi ulítla věž ( zásah munice) + 7x jsem hořel. Nevím co s tou hrou Litevští soudruzi udělali ale takto ji za chvilku nebude nikdo hrát a jim zůstanou jen oči pro pláč. Za mne palec dolů za současný stav hry.

  • wilda napsal:

   PS: možná by si měl „Storm“ zamyslet nad tím, že místo HD textur tanků udělá průzkum spokojených vs nespokojených hráčů ohledně současného stavu vyváženosti a „hratelnosti“ hry = na HD texturách se nedá nic po..t, ale na hratelnosti………………………….?? – a o hratelnost tu snad jde především, ne???

 6. petrs51 napsal:

  MM pracuje velice dobře. Zrychluje hru, protože má jedna strany vždy přesilu a tím zvyšuje rychlost hry a výdělky wargamingu. Je to už tak vymazlené, že jsem včera měl rekord 3,18 s času na bitvu.

 7. MrCokkie napsal:

  Proč nerfli pancíř SP (už to nějaký čas bude) a pak ho zase buffují?

 8. načomeno napsal:

  čínske vozidlá nie sú prioritou na prerobenie do HD (jedným z dôvodov je, že väčšina čínskych hráčov hrá na zlých počítačoch /// ako keby cinske tanky jazdili len cinania. to je co za bullshit ? 😀