Vítězové soutěže o kódy do bety AW

Minulý týden jsme ve spolupráci s akcidem a Silentstalkerem vyhlásili soutěž o osm přístupů do uzavřené bety (Early Access) tankové akce Armored Warfare. Dnes pro vás máme seznam vítězů i jejich příspěvky. Připomínám, že jsme se ptali „Proč chcete hrát Armored Warfare“ a odměněni měli být ti nejoriginálnější. Jste mezi nimi?

Ať už ano nebo ne, děkujeme všem, že se zúčastnili, přišla spousta zajímavých a originálních postů, pokusili jsme se vybrat ty nejlepší. I pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, jistě to není poslední soutěž o kódy a i když nevyhrajete, otevřená beta se blíží!

Kdo tedy vyhrál?

Uživatel u_3879575
Chtěl bych zkusit hrát AW, protože jsou dny kdy se wotko hrát nedá a tak bych místo wotka si zapl AW, vyzkoušel tu hru a zjistil bych jestli mě bude bavit a přibyde pro mě nová online hra kterou budu rád hrát. Taky díky wotku jsem se začal trochu zajímat o tanky ze 2. sv. války. Kdyby mě tahle hra chytla, měl bych důvod si zjišťovat věci i o novodobých tancích.

Uživatel adam285
Můj důvod je jednoduchý , matka mi řekla že pořád nemám hrát Wotko, tak chci hrát něco podobnýho abych měl klid

Uživatel Lubos88
Dôvod prečo chcem zahrať AW ? Nechce sa mi čakať na free verziu a som natoľko chudobný že si nemôžem kúpiť „štartovací balíček“ samozrejme ani ten najlacnejší. Hlavná vec že mám na internet a alkohol…. Stačí taký dôvod ? 😛 Moc originality tam nieje ale tak čo si budem vymýšľať a klamať ? 😀 Snaha bola. Možno to vydá nabudúce 😀

Uživatel LuNa78_CZE
Ahoj. Pravdu?
Chtěl bych si ověřit na vlastní kůži , zda ta hra AW má takovej potenciál jak všichni tvrděj. Upřímě, WT mě nechytlo a nehraju ho. WOTko mě docela baví a rád bych zjistil, kam u mně zapadne tahle hra. Zda mě bude bavit nebo ne. Peníze se mi do toho dávat nechce a vy mě štvete (na serveru wot.cz) jak to furt chválíte.

Je to jako mávat uzeným buřtem před čumákem hladovýmu psovi! Říkat hladovějícímu, že jídlo co máte není dobrý! Hodil po mě plesnivej chleba a sami žrát šunku! Nutit mě hrát WOT na osmijádrovém procesoru když ta hra využívá jen jeden!

Uživatel Rejnok1
Žil byl jeden hráč, říkejme mu třeba Rejnok, který byl vždycky strašlivě ukecaný, ale nikdy nechtěl nic dělat. Všem do všeho mluvil, všechno kritizoval a občas něco pochválil. Už od školy s ním byly problémy, protože jen a jen kecal. Na druhou stranu jeho řeči mnohdy posunuly některé věci dále, byl schopen vymyslet řešení tam, kde ostatní to vzdávali, byl schopen určit směr a upozornit na chyby i pozitiva. I začali mu říkat Ďáblův Advokát, protože svou neúnavnou ukecaností vždycky všechny nakonec strhnul s sebou a dílo dokončil. A tento Rejnok by rád zkusil test AW, právě proto aby mohl i nadále zůstat svůj a kritizovat případně chválit.

Uživatel Wayco
Pretoze je to nova hra a naskyta sa tu moznost vytvorit novu komunitu, novy klan, novu partiu ludi, ktori budu chodit na spolocne akcie, zrazy a budu dalej vytvarat dalsiu velku komunitu…proste!!! A o tomto to cele je! Nikto by to v konecnom dosledku bez tohto nikdy v hrach tak nehrotil… Teda aspon ja hram WoT (2 roky) a hral som WoW (6 rokov) a vytvorili sme komunitu ktora sa stretava na zrazoch a chatach dodnes…super priatelstva!!!

Uživatel ZdeforCZ
Dobrý den , Důvodů je hodně ale proč si něco vymýšlet či lhát ? Moc lidí neumí říct na rovinu že si Prostě chtějí zahrát AW ale nechce se jim do toho vrážet prachy. A různě tady vymýšlí co by asi napsali 😕 I já jsem jeden z těch co si to chtějí zahrát ale zrovna na to nejsou peníze [Rodina je přednější].Když nevyhraji nevadí svět se nezboří , sice ano budu zklamaný jako většina těch co to nevyhrála ale tak co hlavní je to aspoň zkusit. Přeji pěkný den. S pozdravem Zdeněk.

Uživatel Mr Gabrielus
Armored Warfare chcel by som hrať
do bojov sa zapájať.
Kamaráti kľúč už majú
ale na mňa nečakajú.
Ani sa im nedivím
dúfam, že si aj ja zakalím.
Táto súťaž to je cesta
nech sa mi už o hre iba nezdá.
Nechcem to tu dáko hrotiť
iba o jeden kľúč ponížene prosiť.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

17 komentářů k “Vítězové soutěže o kódy do bety AW”

 1. Adam285 napsal:

  Čau, takže kod mi přijde normálně na email? :-)

 2. sausicek napsal:

  Nikdy bych nevěřil že ten kod vyhraju, ale stalo se a taky by mě zajímalo jak a kdy ho dostanem?? :-)

 3. Rejnok1 napsal:

  Nezbývá než říct: Děkuji

 4. Grux napsal:

  Bude v AW i Challenger 2 :-) ?

 5. PattonCZ napsal:

  Škoda že jsem nevyhrál. No co, počkám si až to bude v otevřené betě.

 6. coudy00 napsal:

  jako některý příspěvky jsou opravdu hustý :-) Kloubouk dolu před mr Gabrielus, pěkný verše 😀 Tady jde vidět, že wotko nehrajou jenom retardi,idioti,tomatos a noobové 😀 😀

  • KolenoNakashi napsal:

   Mr Gabrielus píše o mě a ještě jednom kamarádovi, kterému jsem podobnou formou vyhrál také kódík :)

 7. Krutipirko napsal:

  Dobře vy, pobavil jsem se :-) Tak výherci, „nastřelenou“ na serveru AW! :-)

 8. Rejnok1 napsal:

  Kody přišly jako PM na aw foru…