AW: Wolf Pack Trailer

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

5 komentářů k “AW: Wolf Pack Trailer”

 1. borakira napsal:

  wiesel nema rakety …

 2. Karlos napsal:

  Pořídil jsem si sedmičkovýho Challengea Wolf a první bitvu jsem měl za výhřu 422 000 kreditů :-)

  • godo2 napsal:

   Možem potvrdiť, tiež som sním vyhral cez 400000 kreditov. Tento tank sa oplati z ních kupiť asi najviac.

 3. Ashadak napsal:

  Výborná edice nejlepších tanků a vozidel sedmých tierů a jedné pětky. Nejedná se o žádné unikáty. Jde prostě o standardní vozidla s max výbavou a max posádkou. Unikátní je jen kamo. Co je však obrovská výhoda, že mají status prémiového vozidla. Vydělávají tedy víc než Battle Hard verze, proto pro mě jasná volba a cena není zase tak strašná. Co si budeme povídat Challenger 1 je nejhranější MBT na sedmém tieru. Centauro 120 je proti LAV nebe a dudy. A Wiesela a BMDčko není třeba komentovat. Navíc dostanete balíček s 50 procentními boostery(XP a peníze)na 28 dní. To je u packu. U jednotlivých tanků je to myslím méně,ale stejně. Určitě doporučuji.

 4. MartinCZ napsal:

  Ahoj,
  před pár dny AW vyhlásilo akci, že pokud získá 100 000 lajků na jejich FB stránce, hráči dostanou bonus. Na FB a Twitteru to již bylo před pár hodinami ohlášeno a posléze potvrzeno od Silenta.
  Tudíž od 1. do 4. Dubna 2016 můžete využít 100% bonus do příjmu reputace a kreditů u všech vašich bitev. Převzato od Moretnze.