AW: Wallpaper Leopard 2A5

Na webu Armored Warfare vydali před pár dny srpnový wallpaper, tentokrát s německým bojovým tankem, který je v Armored Warfare také obsažen, se známým a populárním Leopardem v modernizované verzi 2A5.

Další rozlišení jsou zde:
http://aw.my.com/us/news/general/armored-warfare-august-calendar

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

5 komentářů k “AW: Wallpaper Leopard 2A5”

 1. borakira napsal:

  dneska mi prisel velmi rozsahly dotaznik od AW … kde hlavne zpovidali co se mi libi a nelibi na WOT a radu dalsiho podrobre i treba jak se mi libi nelibi jednotlive naboje artylerii … tak snad nejaky prehmaty wot nezopakuji

  • beroun napsal:

   Dotaznik od AW kde se ptaji na WoT?? Ehm.. to se mi zda prilis..

 2. Miroslav Částek napsal:

  no jestli oni nezkoumaj jak na tom wot vůbec je aby tam třeba nepřidávaly to co ve wot už je jako aw je super hra mě se líbí a až vyjde tak přejdu na ni z wot protože je lepší u wot musíš mít premijovej učet abys něco vůbec na 8 -10 tieru vydělal tady vyděláváš pořád

 3. nemeles napsal:

  taky mi přišel a neni to jen o wot ptají se na spoustu věci oblibené hry atd co rad hraješ jak dlouho atd

  • nemeles napsal:

   co se tyče wot ptají se tam asi jen na 20% formulaře co se ti tam líbí spotovací systém mm vyvážení vozidel stromy atd. je to logické zjistí si co se lidem líbí a potom to tak udělají ja takový přístup spíš ocenuju.