AW: Víkend s Armored Warfare

Jinxx, producent Armored Warfare, adresoval hráčům další otevřený dopis. Tentokrát v něm oznamuje, že během tohoto víkendu jsou rozšířeny hodiny, po které bude možné hrát. Na jak dlouho? Prakticky na celý víkend a bez omezení!

Text dopisu:
Vážení hráči,
žádali jste delší časy pro testování – my jsme vás vyslyšeli. Obsidian Entertainment a My.com vám s hrdostí oznamují první non-stop víkendový test. Od pátečního večera budete moci hrát Armored Warfare až do nedělních pozdních hodin!

Tento víkend bude mít testování v Evropě následující harmonogram:
– začátek testu: Pátek, 17:00
– konec testu: Neděle, 21:00

Doufáme že tento speciální víkend Vám dovolí si užít Armored Warfare v časech které Vám nejvíce vyhovují – uvidíme se na bojišti!

Zdroj: http://aw.my.com/us/news/general/weekend-armored-warfare

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

9 komentářů k “AW: Víkend s Armored Warfare”

 1. Rejnok1 napsal:

  Jupííí, vy, kteří jste si koupili balíček, tedy defacto zaplatili přístup, ho konečně budete moci využít celý víkend.

  Gratulujeme…

  Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tento přístup mě přijde zoufalý…

  • Barbarrossa napsal:

   V čem konkrétně Ti přijde zoufalí?

   • Rejnok1 napsal:

    Na testování OK, ale zoufalé je to, že si hráči (myšleno obecně nejen AW) kupují oficiálně a legálně přístup do testu. Ale to už jsem psal. Test je pro vývojáře nikoli pro hráče.

    • borakira napsal:

     1. pokud by to otevreli, bylo by tam na TEST moc hracu … omezit = rozdat a prodat
     2. kupujes si napr. 4 premium tanky a dalsi veci a bonus? Pristup do CBT
     3. normalni ekonomika. Je neco co lze uz prodavat? Prodame to!

     Tak nechapu co tu rozebiras.

     • VOLUME_CZ napsal:

      Z ekonomického hlediska je tento krok z jejich strany rozumný, na druhou stranu zas nemohou očekávat, že si tyto balíčky koupí mnoho lidí, právě když je to ještě A / CBT. A trochu více hráčů by tam jistě neuškodilo, jak MM totiž s nedostatkem občas pracuje, je skutečně „zajímavé“…

    • kramersvk83 napsal:

     Kolko alfa a beta testov si sa osobne zucastnil? U mna je toto prvy a dostal som sa tam zadarmo a keby ze mam nadbytok € tak si to aj zaplatim.

  • Rallytravel napsal:

   Mě přijde zoufalý tvůj post.

 2. carramba66 napsal:

  Je pravda, že hodnotu balíčku trošku devalvuje to, že si nemůžu tanky, které jsem si s ním koupil, na uzavřeném testu vyzkoušet. Na druhou stranu když se nad tím střízlivě zamyslíme, jde hlavně o chybu komunikační, nikoli herní a to se, myslím, po zkušenostech posledních let s Wargamingem, vcelku dá odpustit.

 3. kramersvk83 napsal:

  No aspon si poriadne zahram.