AW: Videa z ruské uzavřené bety

Poměrně málo se u nás ví, že mezi evropskou a ruskou verzí uzavřené bety Armored Warfare, označované jako Early Acces, je týdenní rozdíl. Díky tomu, že v Rusku už padlo NDA, pro Vás proto máme pár videí z ruské bety. Všechno jsou to ingame videa, žádné rendery. A vidět jsou tam i stroje, které jsme ještě neviděli.

Nejdříve pár kratších videí…

BMP-1

M60 Patton

Scorpion

A ještě jedno delší… (tu ruštinu si odmyslete)

Zdroj: http://armoredtalk.com/2015/05/23/more-armored-warfare-gameplay-from-the-russian-early-access-test/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

5 komentářů k “AW: Videa z ruské uzavřené bety”

 1. beroun napsal:

  Jen aby to nebylo jako v WG že rusáci budou dostávat všechno 10x výhodnĕjší 😀

  • twentykiller napsal:

   No, toho se, ačkoliv AW vyrábí US společnost, taky trochu bojím….

  • borakira napsal:

   na konkretnim trhu se vyrovnaji konkurenci … cenama , akcema, atd. takze radeji o tom nechci slyset co zas dostanou navic … :) nicmene jsou na slabsim trhu, takze museji mit ulevy … ani bych se treba neptal na to kolik stoji skodovka v cine :) … no proste neresme to :)

   • twentykiller napsal:

    No jo no, ale proč by Rusáci měli mít betu nebo update o týden dřív ? To s trhem nic společného, pokud se nemýlím, nemá, takže…

 2. Morcatko napsal:

  Rusové mají o týden dříve Early Acces (CBT) z důvodu starších PC než má Evropský trh .
  Tak Obsidian myslel že budou mít problém se spuštěním AW tak jim dal týdenní náskok pokud vím tak jim v Rusko docela často padaly servery atd.