AW: T-62 Veteran

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

11 komentářů k “AW: T-62 Veteran”

 1. Karadrak napsal:

  Děkuji za tento tank, je krásnej a baví mě.

 2. borakira napsal:

  jj uz je v garazi a 2 hry jsem dal … diky za info

 3. Makavali napsal:

  škoda že ta hra vypadá dětsky ty jiskry když zavadím o kámen brečím smíchy 😀

  • borakira napsal:

   to sice jo, ale je to vicemene jen to a jinak se mi AW libi vic jak wot, ktery neni uplne spatny ale moc realisticky nevypada, to u AW mam z realicnosti grafiky lepsi pocit.

 4. Konias napsal:

  Včera jsem hru konečně dososal, tak dnes vyzkouším. Poštěstilo se mi dokonce na Bonuswebu vyhrát edici „Operation Typhoon“, takže bych to měl mít výrazně usnadněno. Jsem na AW hodně zvědav, ve WoTku mám odehráno již 30 tis bitev, takže mne zajímá konkurence, uvidíme. Doufám, že se AW bude dařit a výrazně WG popostrčí směrem k naslouchání rozumných návrhů z řad hráčské komunity.

 5. rastahalda napsal:

  No nevím, tak jsem ho taky získal a poprvé spustil hru, tank bezva, grafika taky. Ale z chování tanků nemám dobrý pocit..

 6. SteelFox napsal:

  Obsidiane – díky moc !! :)

 7. varyc napsal:

  nazdar na of foru se objevyla sprava že přidají k vyročí samostatnosti polska OT-64 skot ale tenhle obrnený transporter pechoty byl český projekt

 8. varyc napsal:

  Na počest této významné výročí, Obsidian Entertainment a My.com se rozhodli odhalit nějaké informace o připravovaných vozidel. Několik pozoruhodných kandidáti již bylo zmíněno, ale jsme hrdí na to, potvrdit, že polští vozidla se objeví v rámci třetího bazénu Dealer vozidla, který má být představen v první polovině roku 2016. Mezi prvními vozidly je OT-64 SKOT (Średni Kołowy Opancerzony Transporter), vyvinutý jako společná snaha mezi Polskem a Československem v roce 1960. Ostatní polské pobočkové vozidla budou obsahovat následující vozidla (zhruba v pořadí výskytu) a bude představen v částech přes 2016:

  BWP-1M Puma
  T-55AM Merida
  PT-91 Hard
  WPB Anders (30mm verze)
  WPB Anders (120mm verze)
  BWP-2000

  Prototyp PL-01 se mohou objevit také v polské pobočce, i když vzhledem k nedávné opětovné jmenování a další vývoj vozu, vývojáři může se znovu podívat na to a jeho role ozbrojené války.

 9. varyc napsal:

  překld googl