AW: Speciální zimní premium série

Do Armored Warfare přibyly nová speciální zimní vozidla. Jedná se o prémiové tanky, kopie tanků ve standartních stromech, v jejich topové konfiguraci a s posádkou na levelu 5 (maximální level posádky v AW) plus se speciální bílou kamufláží.

Jejich výhody jsou stejné jako u všech prémiových tanků, tedy +50% reputace a kreditů – a kromě toho vypadají krásně. Pro hráče, kteří mají oblíbený tank v klasickém stromě a hrají ho rádi, je to dobrá volba mít jejich oblíbený tank jako prémiový. Všem ostatním to bude ale asi připadat jako hrabání peněz kde se dá. S cenami, které nejsou nijak vysoké (za T-72 což je 5 z 9 tierů a je podle mého názoru hodně dobrý, se platí 188,- Kč) si to však své kupce určitě najde. (já do T-72 jdu určitě, za ty prachy je to premiák zadarmo – pozn. carramba66)

Tanky se dají zakoupit po jednom, nebo v balíčku s 25% zvýšením reputace a kreditů na týden. Též lze v této akci zakoupit 50% bonus na reputaci a kredity na týden, nebo extra velký balíček se všemi vozidly z této akce + všemi vozidly z akce Černý pátek + další prémiáky Taifun 2 a RDF/LT.

r

Autor: Skylake

Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/introducing-ice-edition-vehicles

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

45 komentářů k “AW: Speciální zimní premium série”

 1. Sipovsky napsal:

  Planuje se nekdy v budoucnu cestina do hry?

  • Ashadak napsal:

   Někde jsem myslím četl, že to mají vývojáři v plánu, ale žádný konkrétní termín. Zatím potkávám ve hře hodně CZ/SK hráčů, takže k tomu doufejme dojde.

   • karlosak__cz napsal:

    hodne ceskych hracu , hlavne starsi rocniky na cestinu ceka, doufam ze si to panove v AW uvedomuji :-)

  • zug007 napsal:

   Nechápu smysl češtiny ve WoT a doufám že v AW nikdy nebude, je to poslední důvod proč je v AW mnohem méně rajčatových taťků co si neporadí s překladem 3 anglických slovíček. Kdyby WoT bylo pouze v angličtině jsem si naprosto jistý že by random sice nebyl dokonalý, ale mnohem lepší než teď, kdy si fotřící večer po práci sednou s lahváčem ke kompu a jdou si poklikat, přičemž ještě stihnout bombardovat chat a poučovat hráče kolem…

   • Potato_Haulm napsal:

    Nejsem si jisty, jestli se takhle chová „rajčatový taťka“ a už vůbec si nejsem jistý, že by jich bylo takové množství.

   • Ashadak napsal:

    Mě absence češtiny taky nevadí. Diskuze o randomu by byla asi na dlouho, ale co se mi na AW moc líbí je prozatím zdravá komunita. Moc často se nestává, že někdo nadává v chatu do rajčat, noobů a ještě něčeho horšího. Možná k tomu i přispěla i absence XVM a možnost viditelnosti statistik pro všechny. Myslím, že takto je to mnohem lepší. A osobně uvažuji o vypnutí XVM ve wotku. Člověk když neví do čeho jde je mnohem klidnější, a třeba zahraje i lépe.
    Moc se mi líbí název rajčatový fotřík :) To jsi zabil :)

    • Buldozer napsal:

     Jak ti může nadávat, když mu žádné XVM neřekne, kdo jseš?

     • Ashadak napsal:

      Pokud jde o AW, tak XVM sice není, ale statistiky můžeš zjistit, teĎ to jde nově. Jde to ale jen v případě že si to sám v social menu zapneš. Defaultně je to vypnuté.
      Co se týče Wotka, dost hráčů i červených má XVM mod nainstalovaný. Pokud ne, tak ti většinou nenadávají.
      Jde o to že tým vidí WN 28 a už to dopředu vzdávají a ty lepší hráči nadávají těm slabším než začně bitva. Už se ale tolikrát stalo, že přehnaná důvěra silného týmu dosáhla jejich totální prohry. Ale jasně jsou to spíš ojedinělé případy.

     • wasd napsal:

      pri rozhovoru s tvorcami hry bylo řečeno že se zavede spůsob aby si hráč mohl vypnout statistyky a podle mne osobne to tak bude nejlíp 😉

   • Sipovsky napsal:

    Ty vole nejak jsem te nepochopil,
    Ve hre je zatim polstina,nemcina,anglictina a francouzstina..
    Jako nechapu tvoji reakci ohledne cestiny,rad si zahraju hru v cesine a na to,jestli hru hraje vice ci mene lam,nema jazyk zadnej vliv…

   • Buldozer napsal:

    Vysloveně názor „vzdělance“ ……..
    PS: Poradíš si třeba ty „chytrolíne“ s překladem alespoň tří ruských slovíček? Napovím ti, oni mají azbuku…….. A nepodceňuj „taťky“, jim zpravidla angličtina nevadí

    • zug007 napsal:

     Kde jsem psal že jsem vzdělanec ? Na toho se tu očividně pasuješ ty. Anglicky mluvit neumím, ale za tu dobu co pařim hry, mi v tak jednoduché hře jako je AW, absence češtiny ani trochu nevadí.

   • matesex napsal:

    LOL ted jsi zabil.Za vsechno muzou fotrikove s lahvacem.Borec nakonec.

   • wasd napsal:

    ….brečí nezletiletý spratek 😉

    • zug007 napsal:

     Hlavně že vy zletili lahvaco mani se tu projevujete jak zamrzli adolescenti.

   • hlt1 napsal:

    Trochu nervák na svůj věk,nemyslíš. Co budeš dělat za pár let. Výborný exemplář pro chocholouška. Nebo vem práci na čas v domově důchodců.
    Výborná volba.

  • kakuc napsal:

   Zatím na dlouho ne. Sice se tvrdí, že bude, ale obávám se, má to prioritu jako Havok… Problém je v naší komunitě je nás proti ostatním
   málo, nárůst nových hráčů není nijak masivní a zrovna extra eurem taky nepřetékáme. Takže od zavedení češtiny neočekávají takový hráčský boom jak od nových strojů apod…
   Osobně jsem na češtinu toužebně čekal, hraju to od EA a už mi ta angličtina nevadí. Je v rámci AW česká sekce, kde mikevrbka a jiní se snaží překládat novinky a i to podstatné (zkušenosti velitelů, význam skilů a retrofitů) tam najdeš v CZ. Navíc při nejasnosti stačí napsat anglickej popis na forum komunity a určitě se ti vysvětlení dostane…
   Po 14 dnech nebudeš mít problém v PVP vůbec žádnej a v PVE se jen ochudíš o dějovou linii.
   Doufám, že carramba odpustí link do české sekce
   https://aw.my.com/en/forum/forumdisplay.php?26-%C4%8Cesk%C3%A1-a-slovensk%C3%A1-komunita

 2. tesnohlidka napsal:

  Ten Leopard je super, jdu do něj.

 3. Ashadak napsal:

  Skvělá akce. Na podporu vývojářů jsem koupil celý balíček zimní edice a nelituji. Mnohem víc se mi ale líbí po posledním rozšíření, přeměnit jakýkoliv(oblíbený) tank z garáže na prémium stroj se všemi výhodami. Sice za goldy, ale množství se mění dle tieru a není to tak hrozné. Už se těším až přidají kamufláže i na řadové tanky.

  • eufigenie napsal:

   Ale při přeměně klasického tanku na prémiový (Battle Hardened) je bonus jenom 25% místo 50%.

   • Ashadak napsal:

    To máš pravdu, ale pořád tam nějaký bonus je, a nějaké kredity navíc člověk vydělá 😉

  • SteelFox napsal:

   To Ashadak:

   Díky moc za info … možnost přeměnit jakýkoliv běžný, ale oblíbený tank z garáže na prémium stroj se všemi výhodami .. to je bomba !! :) Ano, nějaké goldy to stojí dle tieru, ale přece … super fíčura !!

   Kamufláže pro běžné tanky .. rychle sem … :)

 4. Buldozer napsal:

  Tak kdypak se ozve první dement, co to označí za P2W?

 5. eufigenie napsal:

  Taky o nějakém tanku z Winter edition uvažuji, ale trochu mi vadí, že tyto tanky (stejně jako Merc edition) jsou zcela mimo dealery (narozdíl od klasických prémiáků) a tak se asi nezapočítávají do statistik pro odemykání tanků u dealerů.

  • Ashadak napsal:

   Teď trošku zatrollím ;). Jaké statistiky myslíš? Já jsem měl zato, že se ti globálně odemknou jen první tanky v jednotlivých stromech.

   • eufigenie napsal:

    Pro odemčení následujícího stroje musíš myslím splnit nějaké další požadavky než jen nahrát něco s předchozím strojem. V ruské linii MBT to je tuším něco jako odražené poškození s Maratovými stroji. A pokud tanky ve Winter edici nejsou součástí Maratovy nabídky (narozdíl od klasických prémiáků) tak k tomuto asi nejdou použít (nevím, ještě jsem to nezkoušel).

    • Ashadak napsal:

     Aha, vím že to jde jen s prémiáky co jsou v nabídce dealerů, jak jsi už psal. Tenhle úkol jsem splnil už dříve, ale Merc verze to nezapočítaválo, takže počítám, že ani tyhle to do toho počítat nebude.

 6. urugvay napsal:

  škoda že mi tá hra nejde mám tam 5 fps ale hneď ako ju optimalizujú určite ju začnem hrať

  • Ashadak napsal:

   Zkus ještě vydržet, je to beta a na optimalizaci se stále pracuje.

  • eufigenie napsal:

   Pokud to máš na maximální nastavení, tak se ani nedivím.

 7. Rallytravel napsal:

  Koupil jsem zimní verze těch co mě baví, takže M60A3, T-72 a pak ještě Obj 430. A ještě asi dokoupím i toho Leoparda. Za mě dobrá akce a hlavně nemám pocit, že se mnou prodejce nějak vyj….l.

  • Ashadak napsal:

   Tak svým způsobem ti prodejce prodává normální tanky ze stromu. Jen s top výbavou, max posádkou, a prémiovými výdělky. Ale co na tom má to krásné kamo a až člověk bude mít max tiery, tak rád sáhne po něčem menším. Nejvíc mě baví tier 3-6 a to jsou tyhle droběčci. A za ty prachy? Neber to.

 8. PattonCZ napsal:

  Já bych si rád koupil tu T-72, ale boužel nemohu :(

  • Tr0ll0Master napsal:

   A je i hodne dobra. Zatim po 10bitvach 100%wr, 2700dmg na bitvu, 7kill/death 😀

 9. PattonCZ napsal:

  Je opravdu krásná :)

 10. Tava1974 napsal:

  Ahoj můžu se vás zeptat ,mám takový problém ,že po posledním velkém patchi mi přestal jít zvuk u AW a nemohu přijít na to co s tím,nevíte někdo jak postupovat pro odstranění ? Wot iWarthunder mi fungují bez problénů.Díky za odpověď

  • Rallytravel napsal:

   Koukal jsi se do nastavení zvuku přímo ve hře??

  • Ashadak napsal:

   Problémy se zvukem mám i já. Vypadá mi nebo je slyšet jakoby vzdáleně a tlumeně. Je to bug, s kterým tvůrci bojují už od začátku. Teď je to ještě horší, jak píšeš, po updatu. Řeší se to a při další aktualizaci by se to mělo zlepšit.

   • Tava1974 napsal:

    Díky za odpověď ,tak holt počkám a budu mastit jen Wot :)

 11. borakira napsal:

  pockam s nakupem na 24.12. jestli se WG nahodou nevytasi (ale to se nestane :) s necim zajimavejsim a hlavne o vanocich si uziju ten bonus … tedka mam jeste praci :(

 12. mikki68 napsal:

  Kašľať na češtinu. My chceme slovenčinu.