AW: Představujeme nové mapy

Obsidian Entertainment a My.com vám s hrdostí představují dvě nové mapy – Narrows a Pipelines! Hráči mohou tyto mapy poprvé vyzkoušet v režimu PvP exkluzivně na serverech EU a NA.

Ve válkou rozmítaném světe budoucnosti je stále ropa mízou válčení a ovládání strategických bodů jako jsou rafinérie či čerpací stanice často znamená rozdíl mezi životem a smrtí. Mapa Pipelines vezme hráče do oblasti Středního východu kde nepřítel obsadil velké rafinérie. Skupina několika žoldáků byla najata za účelem získat tuto oblast zpět. Stůj co stůj půjdou za vítězstvím a svou další výplatní páskou.

Mapa Narrows je situována do oblasti Východní Evropy, kde se několik palivových nádrží ocitlo pod útokem nepřítele. Musíte je za každou cenu ubránit – v opačném případě bude zastaven průtok paliva a plynu čímž utrpí celý kraj.

Hráči budou mít možnost tyto nové mapy testovat během nadcházejícího víkendu.

Na viděnou na bojišti!

Zdroj: http://aw.my.com/en/forum/showthread.php?20442-P%C5%99edstavujeme-nov%C3%A9-mapy

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

17 komentářů k “AW: Představujeme nové mapy”

 1. Miroslav Částek napsal:

  Akorát mávaj hladovému vlčáku buřtem před nosem

  • carramba66 napsal:

   Příští týden tady bude další soutěž o 20 kódů, udělám to tentokrát jednoduchý.

   • DaveMaixi napsal:

    Jéé kody doufam že to bude 17.7 to mám narozky :) a rád bych jeden získal

   • Pet424 napsal:

    jooooo soutěž o dvacet kodu už se moooc těším jěšě to bude jednoduchý tak to snad vyhraju

 2. Tr0ll0Master napsal:

  Na obrazku vypadaji hezky, otazka je jak to bude v realu. Zatim ty videa na yt mely docela prisernou grafiku…
  Nemam bohuzel pristup do ea, takze nemuzu jinak posoudit.

  • nemeles napsal:

   aw ma paradní grafiku daleko lepší než ve wot některé modely by mohly byt propracovanější nicmeně je to zatím jen alfaverze hry když ji porovnáš stím jak vypadalo v alfvě wot :)

   • Centurion napsal:

    Jo, ale wot v alfe mělojinou techniku a vymoženosti… Nemůžeš tohle moc porovnávat

   • jmeno1 napsal:

    No, před 5-ti lety vypadalo všechno jinak. A dnes je to nejhranější hra na světě s největším počtem hráčů, s fyzikou, HD atd. Je celkem logické, že to co se dělá dnes s odstupem pěti let bude minimálně na stejné úrovni jako stávající WoT. Jinak by to bylo hodně smutné…

    • VOLUME_CZ napsal:

     Ono to ani není o věkovém rozdílu, jsou hry, které vypadají stále stejně a stále dobře. U WoT by možná stálo za zmínku, že se nejedná o nejhranější hru (teda nepovažuje-li se za to, že je součástí top10). I když ono se může zdá onen číslo vysoké, ale kolik lidí, kteří jsou registrovaní, onen hru hrají?

     Jinak rozdíl mezi WoT a AW je také v politice. WoT nám dává hru, abychom si ji alespoň zahráli. Může a chtělo by nabídnout HD mapy, nový engine, ale bojí se, že by to hráči neutáhly na svých počítačích. Zatímco AW už od samého počátku šlo do toho, že to bude náročná hra a až nyní se dělají optimalizace pro slabší počítače. Jedná se prostě o jedno téma, ale dvě různá zpracování.

 3. Vajíčkova pomazánka napsal:

  To vypadá jak fotky a né mapa ze hry. Kam se hrabe wot.

 4. MrCokkie napsal:

  Na Max. detaily to takhle vypadá

 5. Miroslav Částek napsal:

  To doufám carambo už jsem se zučastnil dvou soutěží a neměl jsem zatím štěstí