AW: Jaká je mapa Roughneck?

Ledové pláně Ruska na vás čekají v nové mapě hry Amored Warfare která se jmenuje „Roughneck“ („Rváč“). Poklidné městečko Nadym bylo napadeno žoldáky kteří se snaží obsadit zdejší rafinérii. Tato továrna představuje obrovský trumf při vyjednávání, stejně jako největší zdroj příjmů v této oblasti – váš tým nesmí připustit, aby padla do rukou nepříteli.

Ale pozor – nepříznivé počasí je nepřítelem jak vaším tak i nepřátelských sil. Bohatství a sláva čeká na vítěze. Jediná věc, která čeká na poraženého je věčnost v mrazivém hrobě.

Mapa Roughneck

Zelená zóna představuje rafinérii – ta byla během bojů těžce poškozená. Suť a objekty rafinérie poskytuji výborné krytí při soubojích zblízka. Těžším a pomalejším vozidlům se doporučuje aby se vydávala do této oblasti. Předejdou tak tomu, aby byla zničena nepřátelskou palbou na otevřeném prostranství.

Červená zóna reprezentují primární přístup mezi Vašimi a nepřátelskými částmi mapy. Formují přirozené záchytné body kontrolované týmem, který obsadil rafinérii nebo pumpu. Všemi červeně označenými zónami se dá projíždět a používat křoví a kameny jako krytí.

Modrá zóna představuje další důležitou lokaci – benzinovou stanici. Ukrytí nepřátelé mohou snadno kontrolovat velkou plochu a bude těžké je vytlačit. Postupujte opatrně.

Mapa Roughneck nabízí mnoho možností vedení útoků, stejně jako spoustu míst pro krytí – tyto dvě věci se vzájemně doplňují.
Možnost zahrát si tuto mapu budete mít během Early Access fáze hry Armored Warfare.

Zdroj: http://aw.my.com/us/news/general/roughneck-map

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

6 komentářů k “AW: Jaká je mapa Roughneck?”

  1. Adrike napsal:

    Krasna grafika, taktiez strategicky vyzera dobre :)

  2. SlovenskyCHUJ napsal:

    no konecne pekna slovenska mapa. gj wg

  3. Barbarrossa napsal:

    Inu, divil by ses :) Zájem, ačkoli ho nejevíš Ty nebo Tvé okolí, je.