AW: Patchnotes a další info o EA3

Obsidian Entertainment a My.com oznámili data dalšího, třetího kola Early Access, tedy uzavřené bety. Test bude probíhat od 1. do 14. července. V tomto kole budou představena nová vozidla a nový herní prvek – hráč versus bot neboli PvE.

Kromě výše uvedených novinek s sebou EA3 přináší značnou optimalizaci herního kódu, která umožní spustit a hrát Armored Warfare i na méně výkonných počítačích. Patch obnáší i balancování vozidel, změny na mapách a opravy chyb.

Aktuální test: od 1. července do 14. července

EU Server:
17:00 – 23:00 přes týden
Non-stop o víkendu

NA Server:
7pm – 1am ET přes týden
Non-stop o víkendu

Pro získání přístupu do EA musíte být náhodně vybrání na základě přihlášky podané při registraci, výhrou kódu v nějakém giveaway či soutěži a nebo zakoupením jednoho z Fouder’s packů čímž získáte zaručený přístup do tohoto i budoucích testů jakožto i předčasný přístup do OBT a další výhody včetně prémiového účtu či exkluzivních vozidel. Hráči kteří již mají přístup do hry mohou herního klienta stahovat zde.

Celý seznam změn naleznete zde

Velikost patche: přibližně 6 GB

Odvolání: Early Access je součástí testovací fáze hry Armored Warfare. Hra nepředstavuje finální, tedy dokončený, produkt a může obsahovat různé problémy. Cílem Early Accessu je tyto problémy najít a následně je opravit. Pokud jsou nalezeny kritické chyby, test může být v jakékoli chvíli zastaven za účelem provedení opravy. Harmonogram testů může být v budoucnu kdykoli změněn tak, aby byly naplněny požadavky na údržbu. Prosíme, veškeré chyby na které přijdete nebo se vám stanou reportujte do naší vyhrazené sekce fóra

Zdroj: http://aw.my.com/en/forum/showthread.php?18718-P%C5%99edstavujeme-3-kolo-Early-Access

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.