AW: Akce Tankové šílenství

Od této do příští středy probíhá v Armored Warfare akce „Tankové šílenství“, ve které mohou hráči mimo již běžící tzv. „Štastnou hodinku“ vyhrát velmi slušné ceny. Jaké?

– přihlašovací bonus za 4. den je nahrazen bitevním tankem Leopard 1. Hráči, kteří již tento tank vlastní, namísto toho obdrží 100 zlatých.
– Vyhrajte 15 PvP nebo PvE bitev v době soutěže a získáte 1.000.000 kreditů
– Vyhrajte 30 PvP nebo PvE bitev v době soutěže a získáte 7 dní prémiového času
– Vyhrajte 150 PvP nebo PvE bitev v době soutěže a získáte Leopard 2AV ICE prémiový bitevní tank 6. úrovně. Pokud již tento tank vlastníte, získáte namísto toho 3250 zlatých

Opět je k dispozici sledování postupu ve vašem uživatelském účtu AW a to v jeho dolní části jsou 3 obrázky s počítadlem každého úkolu.

Poznámka:
– Akce začala 6. 4. 2016 od 15:00 CEST a ceny budou doručeny po jejích ukončení.

Uvítací balíček Panzer
Každý nově zaregistrovaný účet v době od 6. dubna do 30. dubna 2016 automaticky obdrží bitevní tank Leopard 1 spolu se 7 dny prémiového účtu. Navíc bude možné, a to až do 1. května 2016, zakoupit potisk německé vlajky s 90% slevou za pouhých 10 zlatých! (pozn. vlajku si může koupit každý)

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

39 komentářů k “AW: Akce Tankové šílenství”

 1. SurreyCZ napsal:

  No tak to za těch 5 dní těžko dám. Takovéto akce by se tu měli zveřejňovat co nejdříve, úplně nejlépe ještě před spuštěním akce. A to že AW sleduje méně lidí než WoT je u tohoto případu nesmyslný blábol. Hlavně že víme, že WG přidá do hry další zbytečný lowtier premiák.

  • SurreyCZ napsal:

   Jo počkat, ono to jde i na PvE, takže na lehčí obtížnost, skoro 100% výhra, to by možná i šlo.

   • DyingCZ napsal:

    přesně, když to jedeš třeba s pumpou 4 tier na easy, tak máš win cca za pul druhe minuty

 2. lubo268 napsal:

  čo chcete WG dalo na vikend 3 x na posadku a zlavy 50 % na vybavenie hahahahahah neviem čo menej sa ešte dá dať už asi iba nič,…..

 3. Johny75 napsal:

  Uplakánci,uplakánci,uplakánci.Pořadsi tu někdo stěžuje,brečí jak malej smrad.Tak tonehrajte(wot) držte hubu a nemusíte tu brečet jak smrad co mu sebrali hračku

  • lubo268 napsal:

   a kto brečí??? ja som konstatoval….a do smradov nadavaj tvojim kamošom

 4. Ki napsal:

  Tak tomu se říká akcička sry WG se muže s těma svýma jít zahrabat

 5. MrCokkie napsal:

  Tohle je akce tipu „Pojdte k nám , dostanete vše“ , to je jako hrát Minecraft s cheatama… , mě to nevadí ale ty komentáře jako „WG má mise k prdu“ si někem strčte . Jsem zvědav , až bude míst AW dost hráčů , jak budou mise na prém. tanky 😀

 6. Vatutin_N_F_general napsal:

  V převážné většině příspěvku z poslední doby, které se týkají WoT se vůbec nikdo do jiných her nenaváží :). A nikoho nezajímají :). Je velmi humorné a jen to podtrhuje zoufalý neúspěch AW, že jakmile vyjde příspěvek o AW, tak jediné co rozproudí debatu je řada pomatených výlevů, kdy hrstka ávečkářů nedává nic jiného, že porovnávání s WoT :). Podtrženo a sečteno, s řadou akcí WG jsem spokojen a je jich dostatek. Tuto reakci do AW příspěvku vkládám, jen z důvodů výše uvedených :)

  • Vatutin_N_F_general napsal:

   než porovnávání

  • Dinbos napsal:

   Spokojený s akcema WoT? To opravdu ne poslední rok možná dýl je každá vikendovka odbyta…

  • Maras555 napsal:

   jakej neúspěch ty blbečku ? AW se ještě ani nedostalo z Bety tak co tady hodnotíš. těma svejma kecama nezakryješ fakt, že Wargaming na hráče Wot z vysoka sere a nebojí se jim plivnout do tváře… stačí se jen mrknout na předchozí článek o nerfu T-22sr. a tak bych mohl mluvit do nekonečna. hrál jsem WOT od r. 2012 a rozhodně jsem nikdy nebrečel že chci něco zadarmo. já jen tvrdím že přístup AW k hráčům je naprosto jiná liga a tyto akce to jen potvrzují.

   • SurreyCZ napsal:

    Oni taky ale musejí dávat takovéto akce, pokud chtějí aspoň nějaké hráče od WoT přetáhnout. Když začínalo WoT, tak nemuselo, protože žádná jiná takováto hra nebyla. Ono se teprve uvidí za rok, jaké budou v AW akce.

   • Picollo napsal:

    Nechaj ho v ďalšom článku bude plakať nad tým nerfom

  • Picollo napsal:

   😀 pod článkami o aw sa plače nad wot a pod všetkými ostatnými článkami sa o wot plače tiež tak čo tu zase mudruješ

  • hoholu napsal:

   woooow … myslím že hráčů AW jsem chodí málo aby nemuseli číst tyto reakce…+ ještě velké zpoždění novinek… (je to můj názor)

 7. kuznec napsal:

  se tu žerete jak děcka ..Wot byl fajn v rotách do rána na mol .. je rok 2016 a nastupuje Aw nic víc ..kdo chce může hrát dál nebo nastoupit do T-90 MS ..

 8. Maca2661 napsal:

  Tak za mě dobrý. Trvalo to den a půl a mám to splněno u kluka a i u sebe. Od doby kdy jsem tak nějak ztratil motivaci dál cpát peníze do WoT ( krom pár nových tanků mám vše ) tak v současné konkurenci hraji tam kde dostanu něco navíc. Díky tomu jsem si po skoro 3 letech přestal platit premium účet a dokud nebude důvod tak ho znovu platit nebudu. Do WoT zajdu na odřady a CW ( random je docela utrpení ) a když je něco zajímavého. Dohady o tom co je lepší nemá moc smysl řešit. Pokud se bude dařit i konkurenci tak se třeba trochu zlepší akce v každé z her a těžit můžou jen hráči :)

  • marhi napsal:

   Asi tak.

  • karlosak__cz napsal:

   +10

  • Lumperion napsal:

   …konečně rozumný názor…nám může být akorát k užitku, že se WG s Obsidianem (nebo jak to je) předhánějí,my z toho můžeme leda těžit))

 9. can0046 napsal:

  Přesně tak…jdu zkusit;)

  • Lumperion napsal:

   Ale trvá to))…teprve se blížím k tomu Prémku….těch dalších míním 150 her….nevím nevím))

 10. ___TYPHOON___ napsal:

  SUPER – to jsou „AKCIČKY“ … Wargamingu – čum a uč se !

  • Lumperion napsal:

   Pls o radu…po kliknutí na ten odkaz tam vidím , že už mám i těch 30 výher,teď to hraju a prémko nikde))…asi jsem to špatně. pochopil,nevím kde je krom u mně chyba))…předem dík za vysvětlení))

   • Pepinda6 napsal:

    Prémko si musíš sám aktivovat! V právo na hoře ikona blesku a pak investory.

    • Pepinda6 napsal:

     *inventory

    • Lumperion napsal:

     Dík!))…to jsem nevěděl))

     • Lumperion napsal:

      Ještě jedna zrada….píše mi to No active boosts))

     • Lumperion napsal:

      Vyřešeno…neklikl jsem na to Boosts 2x))

     • Lumperion napsal:

      Jinak ta hra,příjemná změna,doporučuju každýmu wotkařovi.
      Nenadávat na akce,naopak využít situace)).
      Nemyslím trvale přejít k AW,ale odreagovat se a to si myslím že by měl být účel hraní)).

  • hany91 napsal:

   Typhoonku, Typhoonku, kdyby si si pořádně přečetl článek k akci na WOT, tak si v životě AW nehrál a WOT bylo nej. A hlavně tě museli dokopat ke stažení AW. Sám by si to neudělal :-)

 11. Arnost905 napsal:

  Tak jsem si vyjezdil leoparda 2 AV ICE a su s ním spokojený, ale 150 vyhraných bitev v PvE Easy bylo dost na hlavu.

 12. kakuc napsal:

  Zatím si nemáme na co stěžovat, AW se o své ovečky stará nadstandartně. Je to i vidět na supportu – hráč omylem koupil jiné premko než chtěl a nebyl problém s výměnou.
  Trolling od wotkařů tu jen plevelí, už si zvykněte, že tento portál je o MMO s vojenskou tématikou a wot.cz je jen zavedená značka, konečně tak to Carramba jasně řek… Názory co je lepší jsou každýmu u … prostě každej si vyzkouší sám nebo je to tu klub prcků co potřebujou radu i na to co hrát?….

 13. ___TYPHOON___ napsal:

  To si pište že se stará nadstandartně – WOT nestačí za nimi ani čumět, natož vůbec pro lidi něco udělat aniž by z toho něco neměli ve svůj podělaný prospěch !
  ICE … je doma a vůbec to nedalo žádnou těžkou dřinu jako při ubohých, zkurvených, úchyláckých a trapných akcích na WOT … díky *AW* … jsi jednička + všichni co se na této špičkové a dokonalé AW hře podílejí … jen tak dál, jednou to dokážeš a ty nenažrance z konkurence srazíš božskou silou k zemi … už aby to bylo !

  • hany91 napsal:

   Typhoone, už sem ti to tady psal jednou, ale si to asi nečet.
   Tak ti to vložím podruhý.
   Typhoonku, Typhoonku, kdyby si si pořádně přečetl článek k akci na WOT, tak si v životě AW nehrál a WOT bylo nej. A hlavně tě museli dokopat ke stažení AW. Sám by si to neudělal :-)
   Jsem zvědavej, až tě naštve AW co budeš hrát :-( , nebo jak je zase budeš hanit!!!