akcido: Preview Armored Warfare

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

6 komentářů k “akcido: Preview Armored Warfare”

 1. Chiron69 napsal:

  No nevím zatím jsem nebyl moc přesvědčen , ať se no nezvrhne na klasickou střílečku bez taktiky. WT taky vypadalo dobře a potom slabota.

  • jmeno1 napsal:

   Jj, zatím mám stejný dojem. Hra, která nutí hráče nestát, pořád se hýbat a střílet bez nějaké zásadní taktiky. Tohle moc hráčů neustojí. Teď to testují nadšenci z WoT, kteří něco umí, ale pro normální pomalejší jedince to zatím moc není. Myslím, že základní taktika pro AW bude společný rush celého týmu a vystřílení co kde potká, protože zničení na jednu ránu nehrozí, arty jsou neúčinné, takže jenom hurá za rodinu, co nejvíc po kupě a rozdat co nejvíc DMG. Nechci být skeptik, ale takhle to na mne zatím působí. :-(

   PS: Pod nickem Jmeno1 hraju WoT. Bod 7 pravidel neporušuji.

   • Suginko napsal:

    Za mňa je to tiež slabota…Za WOT to určite nevymením…na WOT sa chlapci ani nehrabú, takže podľa mńa to určite nieje žiadna konkurencia pre WOT…bude to chvíľkoví ošiaľ a 90% hráčov sa vráti k WOT…môj názor…

 2. vincent_vi napsal:

  pre WOT hraje aj fakt, ze tam uz mam investovanych zopar tisic CZK.a zopar stoviek hodin (16k bitev)
  takze len tak prejst na nieco ine… hmhm

  musli by prist s protiponukoou, ze ak im ukazem svoj acc.na WOT, tak mi daju nieco extra. (napr. odokmnu cely jeden strom komplet)

  • jmeno1 napsal:

   Mám sedm národů a skoro všechny tanky. Investice taky několik tisíc CZK. To by musela být jo super nabídka, abych to změnil. Zkusit zkusím, to je jasné, stejně jako WT, ale jsem spíš skeptik.

 3. G_J_Rasputin napsal:

  Každá hra ma své kouzlo jak WOT tak AW až čas řekne kdo bude lepší ale jak pro koho